Зимовий сад

Зимовий сад - це приміщення, що примикає до будинку, яке є однією з повноцінних кімнат будинку. Зимовий сад, по суті, кімната відпочинку, дуже добре освітлена за рахунок прозорого даху, в такій кімнаті приємно посидіти з книгою, поспілкуватися з друзями, просто помилуватися зоряним небом.

Алюмінієвий профіль і спеціальне скло дозволяють втілити в життя від самого крихітного зимового саду до великих ботанічних садів з різними системами. Алюмінієвий профіль зберігає свої властивості при температурі від -80 до +300 С, не піддається корозії та впливу навколишнього середовища і термін служби більше 80 років. Також одним з унікальних властивостей алюмінію, є те що, на повітрі він покривається найтоншою плівкою оксиду, яка здатна на сотні років захистити матеріал від корозії. Алюмінієвий профіль володіє дуже низьким коефіцієнтом розширення, що виключає появу тріщин і шорсткості, тому немає необхідності фарбувати його або захищати від зовнішнього впливу. Алюмінієвий профіль є екологічно чистим, оскільки алюміній не містить шкідливих домішок, тому його використовують в міському та котеджному будівництві.

Індивідуальність зимового саду, може бути підкреслена не тільки формою і зовнішнім виглядом, а також і кольором. Алюмінієвий профіль, може бути пофарбований в будь-який колір відповідно до RAL.

  • Алюмінієві профілі: Сплав AlMg0,7Si 6063 стан Т6
  • Ущільнювачі: Синтетичний каучук EPDM по нормам DIN 7863
  • Ізоляційні профілі: PVC-U-HI - довговічний, стійкий до низьких температур, пластифікований матеріал з низькою теплопровідністю і високою довговічністю.
  • Елементи кріплення: З алюмінію, нержавіючої сталі та інших матеріалів, стійких до корозії
  • Способи покриття: Порошкове покриття будь-якого кольору відповідає вимогам Qualicoat, анодування - вимогам Qualanod