Зенітні ліхтарі

Зенітний ліхтар є оптимальним рішенням для облаштування денного освітлення. Подібна конструкція, як правило, представляє собою алюмінієву прозору конструкцію або вікно, розташоване на тій, чи іншій ділянці покрівельної системи.

Зенітні ліхтарі призначені для освітлення приміщення за допомогою природного денного світла. Дані конструкції дають більше світла, при цьому воно розподіляється і розсіюється більш рівномірно, незалежно від розташування меблів і розділових перегородок. Таким чином, досягається сприятливе для людських очей освітлення, що в свою чергу знижує рівень стомлюваності і підвищує працездатність. Крім того, продовжується період, коли денного світла цілком достатньо для роботи і немає необхідності в додатковому освітленні, а це дозволяє економити кошти на електроенергії. Глухі зенітні ліхтарі можуть бути точковими або виконаними у вигляді світлових ліній. 

Точкові зенітні ліхтарі виконуються в різних розмірах і можуть мати будь-які форми. Вони точково розташовуються на даху будівлі, їх місце розташування визначається з урахуванням планування будівлі так, щоб досягти максимального ефекту від їх використання.

Зенітні ліхтарі у вигляді світлових ліній найчастіше використовуються для освітлення приміщень великої площі (виробничі цехи, спортивні і розважальні комплекси, виставкові галереї та. т. д.). Також світлові лінії, крім основної функції - освітлення, можуть служити вишуканою, оригінальною і ефектною архітектурною прикрасою будівлі, так як є можливість виконати їх у різних розмірах і формах.

Як точкові зенітні ліхтарі, так і світлові лінії можуть бути обладнані клапанами для провітрювання і димовиведення. Зенітні ліхтарі з люками для провітрювання і димовиведення представляють собою просту, засновану на законах гідравліки, але дуже ефективну систему вентиляції приміщення, а також стають важливою частиною протипожежної системи.

  • Алюмінієві профілі: Сплав AlMg0,7Si 6063 стан Т6
  • Ущільнювачі: Синтетичний каучук EPDM по нормам DIN 7863
  • Ізоляційні профілі: PVC-U-HI - довговічний, стійкий до низьких температур, пластифікований матеріал з низькою теплопровідністю і високою довговічністю.
  • Елементи кріплення: З алюмінію, нержавіючої сталі та інших матеріалів, стійких до корозії
  • Способи покриття: Порошкове покриття будь-якого кольору відповідає вимогам Qualicoat, анодування - вимогам Qualanod