Двері з профілю Alutech W62

Система ALTW62 є термоізольованою серією профілів з монтажною глибиною 62 мм, призначена для виготовлення віконних, дверних і вітражних конструкцій різної конфігурації і ступеня складності, які повинні відповідати підвищеним теплотехнічним і звукоізоляційним вимогам.

Основу системи складають комбіновані профілі, що складаються з двох алюмінієвих профілів, з'єднаних між собою за допомогою двох елементів з армованого скловолокна поліаміду. Поєднання двох матеріалів дозволяє виготовляти термоізольовані профілі, які забезпечують хороші статичні показники конструкцій і міцні вузлові з'єднання.

«Теплий» алюміній ALT W62 дозволяє реалізовувати найсміливіші ідеї клієнтів. Ряд запатентованих інноваційних технологій вигідно виділяє теплий алюміній на тлі інших варіантів віконних та дверних систем, представлених на ринку. 
Міцність, тривалий термін експлуатації, а також стійкість до деформації, корозії та  будь-якого впливу зовнішнього середовища, включаючи попадання на профіль кислоти, масла, газів, ультрафіолетового випромінювання, робить теплий алюміній прекрасним рішенням для будь-якого інтер'єру. 

Серія має глибину 62 мм і терморозрив шириною 24 мм. Можливість установки заповнення до 40 мм дозволяє забезпечити високі показники тепло- і звукоізоляції.

·         Алюмінієві профілі: Сплав AlMg0,7Si 6063 стан Т6

·         Ущільнювачі: Синтетичний каучук EPDM по нормам DIN 7863

·         Віконна фурнітура: Європаз тип 1

·         Елементи кріплення: З алюмінію, нержавіючої сталі та інших матеріалів, стійких до корозії

·         Способи покриття: Порошкове покриття будь-якого кольору і постачальника, відповідає вимогам Qualicoat, анодування - вимогам Qualanod