Відкатні ворота від ALUTECH

«Алютех» вдосконалили пристрій в'їзних воріт і створили продукт нового покоління - відкатні автоматичні ворота серії ADS400, які займуть гідне місце як на дачі, так і на промислових об'єктах.

В'їзні ворота «Алютех» поєднують в собі традиційно високу якість, сучасні технології, довговічність і естетичний дизайн. Покращений варіант зсувних воріт привертає доступною ціною, терміном експлуатації не менше 15 років, можливістю установки більше 20 варіантів заповнень полотна воріт різними матеріалами - алюмінієвим профілем суцільного або розрідженого заповнення, сендвіч-панеллю товщиною 45 мм, ролетним профілем AG / 77, листовими матеріалами (профлистом , дерев'яною дошкою), високою якістю комплектуючих і ремонтопридатністю.

Всі основні комплектуючі для виробництва відкатних воріт - профілі шини, профілі рами, верхній профіль, профілі штапика і імпоста, кутові з'єднувальні елементи, сендвіч-панелі, профілі роликової прокатки, профілі алюмінієвого заповнення - виробляються на підприємствах Групи компаній «Алютех».

Сучасна і постійна система контролю на кожному з етапів розробки і виробництва продукту забезпечує високу якість і тривалий термін експлуатації продукції.

  • Конструкція профілів серії ADS400 передбачає можливість встановлення більше 20 варіантів внутрішнього або накладного заповнень полотна автоматичних зсувних воріт. Використання різних заповнень дозволяє втілити в готових виробах різні за вартістю і виконанню конструкції - від елітних до економічних.
  • Всі основні елементи конструкції воріт виготовляються з алюмінієвого профілю з полімерним покриттям, яке надійно захищає полотно воріт від несприятливого впливу атмосфери, виключає корозію і збільшує термін експлуатації виробів.
  • Універсальний алюмінієвий профіль шини 96х177 мм, поєднаний з профілем рами, забезпечує високу жорсткість, міцність і надійність конструкції зсувних воріт.
  • Мінімальний робочий ресурс воріт становить 25 000 циклів відкривання і закривання воріт, що орієнтовно відповідає 15 рокам експлуатації відкатних воріт (по чотири відкривання і закривання воріт щодня протягом усього періоду).
  • Сховане кріплення гарантує більш високий ступінь захисту від несанкціонованого доступу. Відсутність видимих елементів кріплення забезпечує більш естетичний зовнішній вигляд конструкцій.
  • Безшумність роботи розсувних воріт забезпечується за рахунок використання опор з роликами з склонаповненого поліаміду і нейлонової зубчастої рейки.
  • Конструкція воріт «АЛЮТЕХ» передбачає можливість швидко усувати  ушкодження різного роду або міняти один вид заповнення на інший, не вдаючись до демонтажу конструкції.