Світлопрозорі фасадні системи дозволяють втілити у життя усі ваші ідеї та зробити фасад будинку таким, яким ви завжди мріяли. При цьому, такі системи будуть відповідати усіх технічним вимогам, до дасть вам змогу не хвилюватися за вашу безпеку т за довговічність такого фасаду. 

Світлопрозора фасадна система поєднує в собі алюмінієві профілі та світлопрозорі матеріали. Монтаж такої системи здійснюють спеціалісти компанії KTB Group.

Фасадні системи з алюмінію є на сьогоднішній день найпоширенішим і затребуваним матеріалом в області як будівельних, так і архітектурно-дизайнерських рішень. Вони застосовуються як при будівництві нових будівель, так і при реконструкції старих.

Основна причина популярності світлопрозорих фасадів з алюмінію проста - це їх надзвичайна практичність. Фасадне скління чудово замінює звичайні стіни, так як по теплоізоляції нічим їм не поступається. Та й взагалі, світлопрозорий фасад з алюмінію являє собою повністю герметичну і теплу конструкцію. При цьому вартість його квадратного метра нижче, ніж у звичайних віконних конструкцій з алюмінію, і застосування фасадної системи дозволяє уникнути додаткових зовнішніх загальнобудівельних робіт. Це відчутно скорочує витрати і значно прискорює терміни будівництва.

Світлопрозорі фасади з алюмінію володіють прекрасними характеристиками міцності. Вони вкрай стійкі до вітрових навантажень і їх можна монтувати на великих висотах. Крім цього, вони дають можливість використання великогабаритних склопакетів, які неможливо застосовувати у звичайній віконній системі.

Що стосується архітектурних і дизайнерських якостей алюмінієвих світлопрозорих фасадів, то вони також на висоті. Фасади вельми витончені - видима ширина профілів мінімальна (найбільше значення досягає 50 мм). Технічні характеристики профілів дозволяють виготовляти фасади будь-яких форм, аж до наявності похилих площин.