Терасні системи

Зовнішні терасні системи прекрасно підходять для створення комфортного простору фасадних майданчиків комерційного призначення. Часто застосовуються як альтанка або навіс примикає до фасаду в приватному будинку.
  • Каскадна терасна маркіза

Ідеально підходить для сонцезахисту і створення комфортного простору фасадних майданчиків комерційного призначення (HoReCa). Часто застосовується як альтанка або навіс, який примикає до фасаду в приватному будинку. Володіє підвищеною вітростійкістю. За запитом можливе виконання з додатковим вертикальним захистом, аж до рівня землі.

  • АССОЛЬ - терасна маркіза

Філософія системи «Ассоль» - баланс і гармонія з природою, саме тому стиль терасної системи продуманий, відповідно до сучасних тенденцій в еко-дизайні. Чіткі лінії надають конструкції легкість і лаконічність. Система чудово виглядає як на відкритому просторі, так і в тандемі з фасадом. Поєднуючи в собі складний і інноваційний дизайн з простотою монтажу, система являє собою унікальний продукт для оформлення комфортного простору вашого будинку або відкритого кафе.

Террасні маркізи - вітростійкі системи зовнішньої сонцезахисту, які поєднують в собі інноваційний дизайн і простоту управління. 

ширина max [mm]: 6000
виступ max [mm]: 6000 
тканина PARA Tempotest
управління Ручне/автоматичне
автоматика провідне управління, радіоуправління, датчики вітру, сонця, дощу
Доступні кольори комплектації білий RAL 9010  індивідуальне фарбування в колір по каталогу RAL