Терасні парасольки

На даному етапі розвитку технологій існує безліч систем сонячного захисту на відкритих просторах. Це і тенти, і навіси, і більш складні механічні конструкції, такі як маркізи і перголи. Але іноді встановити їх немає можливості, а захищатися в літній період від палючих сонячних променів дійсно потрібно. Особливо якщо є необхідність в організації літніх майданчиків кафе, присадибних ділянок. Тоді на допомогу приходять старі добрі парасолі для тераси. На даний момент це найпростіша сонцезахисна конструкція, яка допоможе облагородити вашу зону барбекю. Наша компанія надає можливість купити сонцезахисні парасолі для тераси і насолоджуватися літнім періодом.

У чому перевага парасольок для тераси? По-перше, вони легко монтуються і демонтуються. Якщо ви організовуєте простір перед кафе, то ця система може стати єдино правильним рішенням. Тим більше що зараз є багато різних моделей, які аж ніяк не схожі на звичайні грибки. По-друге, вони не передбачають наявність стін, а значить, у відвідувачів кафе завжди буде відчуття вільного простору. Якщо вам необхідна сонцезахисна система для присадибної ділянки, то відсутність стін дозволить створити відмінну видимість всього, що відбувається навколо. По-третє, великий асортимент парасольок для тераси дозволить вписати їх в будь-який дизайн. Це буде вирішальним фактором для літніх терас перед кафе і ресторанами. Все в інтер'єрі повинно залучати відвідувачів, а не відштовхувати. 

  • Вуличні парасолі і парасольки для кафе розраховуються на вітрове навантаження, властиву вітряним вулицях міста і відкритих майданчиків на природі.
  • Вони надійно закріплюються на будь-яких горизонтальних і похилих поверхнях: на грунті, на землі, на асфальті, на бетонній плитці, на брукованої бруківці, на дерев'яному подіумі.
  • Усі рішення щодо фіксації вуличних парасоль здійснюються з розрахунку на перекидання і з запасом стійкості і міцності.
  • Механізм полегшеного розкриття і складання великої вуличної парасольки з можливістю демонтажу приводного блоку з ручкою для виключення крадіжки і одночасної надійної фіксації купола в розкритому положенні.