Структурний фасад

Структурне скління фасаду - це найбільш складний і перспективний напрямок в облицюванні. Технологія скління заснована на кріпленні склопакетів до фасаду будівлі за допомогою герметика (силікону), який є несучим елементом конструкції. Сучасні технології скління дозволяють створити неповторний фасад будівлі.

Структурне скління фасаду відрізняється від класичного відсутністю із зовнішнього боку скління алюмінієвих частин (притисків і декоративних кришок). При цьому, склопакет приклеєний за особливою технологією до алюмінієвої рами утворює касету структурного скління.

Завдяки міцному і стійкому до всіх атмосферних впливів алюмінію, такі фасади довговічні, надійні та зберігають привабливий вигляд протягом багатьох десятиліть. 

Фасадні конструкції не потребують особливого догляду і за необхідності легко ремонтуються.

Приміщення в будинках, обладнаних такими фасадними системами, стають світлими, просторими, наповненими повітрям. А високі теплоізоляційні характеристики структурних фасадів дозволяють сонячному світлу і теплу проникати в приміщення і не «втікати» назовні

При зовнішній цілісності структурного фасаду його, як правило, обладнують стулками для провітрювання приміщення, які у закритій позиції залишаються абсолютно непомітними

Суцільноскляна поверхня сама по собі вражає. Проте, для ще більшого ефекту, скло структурного фасаду може бути тонованим чи мати матове покриття (напилення) або дзеркальну поверхню з лицьового боку.

Внутрішня ширина профілю   50/55/82 мм
Зовнішня ширина швів   18 мм
Кріплення скла   приклеюється структурним силіконом до рами
Заповнення   від 6 до 26 мм
Вбудовані стулки   приховані стулки зовнішнього відкривання (верхньопідвісні)
Товщина алюмінію   1,4 мм / 2 мм