Система PARUS

Натяжна тентова система, яка являє собою прекрасне рішення захисту від сонця та дощу терас дуже великих площ. Представляє сучасну альтернативу традиційним маркізам та парасолькам, стильна та міцна конструкція, яка дозволяє закрити площу до 80 м 2 . Тканина перебувати в постійному натягу за допомогою системи з поліефірних швартових канатів (PES), які характеризуються відмінною стійкістю до кліматичних умов (особливо УФ – випромінювання), високу міцність та зносостійкість. Дана система легко адаптується практично під будь-які ландшафтні умови, дозволяючи більш ефективно використовувати простір.

Тканина в даних системах має високу стійкість до ультрафіолетових променів та стійка до природних забруднень, зростанню цвілі та гниття; тканину проста та легка у догляді. Залежно від кольору тканина пропускає 7-24% видимого світла та 4-11% ультрафіолетових променів. Завдяки своїй міцній дрібно-сітчаній структурі ця тканина створює прекрасну тінь (легко розсіюється світло), а також дозволяє отримати відчуття прохолодного та свіжого повітря під тентом. Легка та продуваюча структура тканини дозволяє системі витримати великі вітрові навантаження.

При куті нахилу системи  більше 25 градусів тканина володіє водонепроникними властивостями оскільки дощова вода легко скачується, не утворюючи водяних кишень. Регулювання кута нахилу тенту здійснюється шляхом зміни висоти точки кріплення тканини на несучій стійці. Особливо це актуально в ранковий та вечірній час, коли сонце знаходиться низько над горизонтом.  Конструкція натяжної системи передбачає, що бічні краї вітрила мають витончену увігнуту форму, чим забезпечується найкращий натяг тканини. Залежно від розміру системи, відстань від краю тканини до умовної прямої, що з’єднує дві сусідні точки кріплення, може становити близько 600 … 900 мм (особливо важливо це розуміти для ділянок, прилеглих до стіни будівлі).

Макс. рекомендована площа, м2:   від 56 до 80

Варіант керування:  автоматичний, ручний (лебідка), без керування (стаціонарний)

Спосіб монтажу точок кріплення:

- стійки (нерж.сталь, алюміній);

- стінові кронштейни (нерж.сталь)

Додаткові опції:

- кліматична та годинна автоматика;

- регулювання куту нахилу тенту;

- клема безпеки для захисту вітрила від вітрових перевантажень;

- захисний кожух для зберігання системи;

- різні допоміжні елементи для кріплення стійок