Шлагбауми

Шлагбауми призначені для обмеження доступу на закриту територію. Шлагбаум - ефективний і швидкий спосіб контролю проїзду на такі території як автостоянка, парковка, житловий комплекс, пункти пропуску, об'єкти комерційного або промислового значення. Швидкість відкриття / закриття проїзду шлагбаумною рейкою залежить від встановленої моделі шлагбаума і становить всього від 2 до 6 секунд.

Для контролю проїзду існує безліч рішень: від бюджетних до багатофункціональних з використанням автономного живлення, світлофорного регулювання рухом, з високою швидкістю відкриття і закриття та інтенсивністю до 600 циклів на годину.

Залежно від масштабів пропускного пункту шлагбауми «АЛЮТЕХ» можна відкривати / закривати одним з чотирьох способів:

  • Кнопки на блоці управління. Пристрої часто монтують на КПП: як тільки до шлагбауму під'їжджає водій, охоронець бачить його і відкриває проїзд;
  • Пульти дистанційного керування;
  • Радіокодова клавіатура. Щоб потрапити на загороджену територію, водієві доведеться набрати секретний код;
  • Індукційна петля - провід, який закладається в дорожнє полотно перед шлагбаумом. Як тільки по цій ділянці проїжджає авто, стріла піднімається.

Наша компанія пропонує шлагбауми таких виробників як:

ШЛАГБАУМИ AN-MOTORS

Шлагбаум ASB6000 дозволяє регулювати транспортні потоки на проїздах з шириною від 3 до 6 м і високою інтенсивністю використання. Наявність трьох балансувальних пружин в комплекті дозволяє збалансувати стрілу завдовжки від 3 до 6 м, тобто робить модель універсальною.

ШЛАГБАУМИ COMUNELLO

Серія автоматичних шлагбаумів Limit - найоптимальніший варіант для автоматизації гаражних проїздів шириною 5 і 6 метрів. Найвищий рівень безпеки і оптимальної продуктивності шлагбаума гарантуються простими і надійними механічними компонентами.

Ширина перекриваємого проїзду: до 6 м
Живлення від електромережі: ≈230В / 50 Гц
Максимальний час відкриття / закриття: 6 секунд
Ступінь захисту оболонки привода: IP44
Інтенсивність роботи: 70%