Светопрозрачные фасадные системы позволяют воплотить в жизнь все ваши идеи и сделать фасад дома таким, каким вы всегда мечтали. При этом, такие системы будут соответствовать всем техническим требованиям,и позволит вам не волноваться за вашу безопасность и за долговечность такого фасада.

Светопрозрачная фасадная система сочетает в себе алюминиевые профили и светопрозрачные материалы. Монтаж такой системы осуществляют специалисты компании KTB Group.

Фасадні системи з алюмінію є на сьогоднішній день найпоширенішим і затребуваним матеріалом в області як будівельних, так і архітектурно-дизайнерських рішень. Вони застосовуються як при будівництві нових будівель, так і при реконструкції старих.

Основна причина популярності світлопрозорих фасадів з алюмінію проста - це їх надзвичайна практичність. Фасадне скління чудово замінює звичайні стіни, так як по теплоізоляції нічим їм не поступається. Та й взагалі, світлопрозорий фасад з алюмінію являє собою повністю герметичну і теплу конструкцію. При цьому вартість його квадратного метра нижче, ніж у звичайних віконних конструкцій з алюмінію, і застосування фасадної системи дозволяє уникнути додаткових зовнішніх загальнобудівельних робіт. Це відчутно скорочує витрати і значно прискорює терміни будівництва.

Світлопрозорі фасади з алюмінію володіють прекрасними характеристиками міцності. Вони вкрай стійкі до вітрових навантажень і їх можна монтувати на великих висотах. Крім цього, вони дають можливість використання великогабаритних склопакетів, які неможливо застосовувати у звичайній віконній системі.

Що стосується архітектурних і дизайнерських якостей алюмінієвих світлопрозорих фасадів, то вони також на висоті. Фасади вельми витончені - видима ширина профілів мінімальна (найбільше значення досягає 50 мм). Технічні характеристики профілів дозволяють виготовляти фасади будь-яких форм, аж до наявності похилих площин.