Зовнішнє облицювання стін: обов'язок для сучасної архітектури

Зовнішнє облицювання стін: обов'язок для сучасної архітектури

Будівельні матеріали докорінно розвивалися протягом багатьох років. Такі еволюційні процеси в галузі заохотили величезну споживчу базу, яка прагне адаптуватися до нових розробок. Однією з таких еволюцій є облицювання зовнішніх стін. Широкий вибір варіантів дозволяє дизайнерам та архітекторам експериментувати з різними конструкціями, текстурами та візерунками, а також облицювання допомагає захистити будівлю від впливу навколишнього середовища. Найкраще облицювання для зовнішніх стін – це поєднання матеріалів, які включають такі варіанти, як HPL, дерево, алюміній, плитка, камінь, скло і т.д. Продовжуючи цю тему, ми робимо короткий огляд того, як облицювання зовнішніх стін сприяє підвищенню привабливості, терміну експлуатації та вартості об’єкту нерухомості. Читайте далі.

Матеріали, які використовуються для фасадів

Що стосується матеріалів для облицювання зовнішніх стін, то композитні панелі, мокрі фасади, HPL-панелі, керамограніт є зараз найпоширенішими варіантами. Крім того, люди навіть експериментують з бетонними та цегляними облицювальними матеріалами. Деякі люди можуть навіть використовувати камінь та плитку для облицювання. Однак найкращі матеріали для облицювання зовнішніх стін зазвичай виготовляються з компактних ламінатів високого тиску, таких як HPL-панелі. Вони не тільки чудово виглядають але й також сприяють підвищенню енергоефективності будівлі.

Важливість зовнішнього облицювання стін

Зовнішнє облицювання стін має багато переваг. В першу чергу, рятує стіни від впливу опадів, а отже захищає від руйнування або проявів цвілі. Також, це чудовий засіб для ізоляції та контролю температури будівлі. За допомогою правильних облицювальних матеріалів ви отримаєте необхідний додатковий захист для вашої конструкції.

Вибір матеріалу для облицювання стін

Тепер перейдемо до головного питання. Враховуючи різноманіття варіантів, багато людей можуть не до кінця правильно розібратися, який матеріал найкраще обрати для зовнішніх робіт по фасаду. Звичайно ми рекомендуємо вентильований фасад з двома найкращими варіантами облицювального матеріалу – це HPL та алюмінієво-композитні панелі, які широко використовуються як в житлових, так і в комерційних проектах. Основна причина, з якою фахівці виступають за використання HPL, полягає в тому, що вони надають вам багато вигод, таких як необмежені можливості для дизайну, створення креативних елементів та легкість монтажу. Композитні панелі ідеальні для комерційних приміщень, де орієнтація іде на сегмент ціна-якість та не завжди примхливий дизайн, хоча бувають і приємні винятки. Якщо обирати термодеревину, то необхідно розраховувати на те, що ви отримаєте дуже гарний вигляд фасаду але час монтажу буде якісно збільшено, враховуючи тонкощі роботи з деревиною. Керамограніт та фіброцемент ідеальні матеріали для великих комерційних та адміністративних будівель, особливо в нижній частині приміщень, де фасад може контактувати з механічними елементами та господарською діяльністю. А якщо поєднувати останні матеріали з HPL, композитом чи термодеревиною, то ви отримуєте дійсно ексклюзивний вигляд фасаду.

Що стосується вибору матеріалів для облицювання стін, якість є одним з найважливіших факторів, тому звертайтеся за консультацією до фахівців КТБ-ГРУП.