Алюминиевые двери - это надежная защита вашей квартиры, дома или офиса

Такие двери не будут пропускать шум. Они будут содержать определенную температуру воздуха. Также алюминиевые двери очень прочны и долговечны. Большой популярностью пользуються роздвижные двери

Заказать установку алюминиевых дверей можно у специалистов компании КТБ Group. Также вы можете заказать алюминиевые окна

Двері з алюмінію – справжня знахідка для комфортних і незвичайних рішень. Естетичний вигляд, з’єднувальні можливості з іншими матеріалами, міцність і тривалий термін служби – це все робить алюмінієві двері фаворитами серед своїх побратимів. 

Такі двері можна встановлювати як ззовні, так і всередині приміщень.

 

Типи відкривання алюмінієвих дверей:

Розсувні – зручність в експлуатації і економія простору. І до речі, розсувні двері можуть бути автоматизованими.

Розпашні – за типом відкривання не відрізняються від інших звичних нам дверей, при цьому такі двері набагато легші і довговічніші.

Маятникові – цікаве рішення, що дозволяє відсувати двері в бік.

Радіусні двері – яскрава демонстрація переваг пластичного алюмінію перед  іншими матеріалами. Такі двері мають напівкруглу форму.

Револьверні – крутяться навколо осі стулки, що розділяють вхідний і вихідний повітряні потоки, тим самим забезпечуючи збереження температурного режиму в приміщеннях, які часто відкриваються.

 

Нагадаємо, що двері, як і вікна можуть бути виготовлені з «теплого» та «холодного» алюмінієвого профілю, тому спектр застосування таких дверей практично не обмежений.