Розпашні ворота від ALUTECH

Розпашні ворота являють собою дві стулки, закріплені до стовпів прорізу за допомогою трьох секційних петель. Стулки воріт складаються з рам, зібраних з алюмінієвих профілів, в яких встановлено заповнення. Заповнення може розташовуватися як всередині рами (вбудований тип монтажу), так і ззовні (накладний тип монтажу). За бажанням замовника можна виготовити полотно розпашних воріт із суцільним, розрідженим або комбінованим заповненням. Заповнення можна встановити горизонтально або вертикально. Для забезпечення додаткової жорсткості та можливості подальшої автоматизації встановлюється профіль імпоста, який входить в стандартну комплектацію.

Висока технологічність системи, широка кольорова гама, можливість установки різних за структурою, матеріалом і виконанням заповнень та їх комбінаціями дозволяють створити і запропонувати дійсно унікальні конструкції автоматичних розпашних воріт.

Унікальна конфігурація профілів серії ADS400 дозволяє запропонувати кінцевому споживачеві більше 20 варіантів конструктивних рішень одних воріт, різних за вартістю та виконанням.

Використання профілів різної ширини і кольору для виготовлення розпашних воріт дозволяє втілити в готовій конструкції різні колірні рішення: від класичних білого і коричневого до оригінальних - червоний рубін, зелений мох, сріблястий металік. Сендвіч-панелі також можуть бути текстурними (білого, коричневого або синього кольору, відтінків «червоний рубін», «зелений мох» або «срібло»). Цінителі натуральних матеріалів можуть вибрати сендвіч-панелі, колір яких імітує деревину: вишня, темний або золотий дуб.

  • Всі основні елементи конструкції розпашних воріт для дачі виготовляються з алюмінієвого профілю з полімерним покриттям, що надійно захищає полотно воріт від несприятливого впливу атмосфери, виключає корозію і збільшує термін експлуатації виробів.
  • Профілі рами обробляються під кутом 45˚. При складанні кутових з'єднань використовується кнопковий стягуючий кутик і алюмінієвий кутовий з'єднувач. Все це забезпечує високу надійність з'єднання і виключає можливе провисання стулок в процесі експлуатації розпашних воріт.
  • Стулки розпашних воріт фіксуються за допомогою надійних і якісних трисекційних накладних петель Fapim, які виключають провисання стулок в процесі використання готового виробу.
  • Сховане кріплення гарантує більш високий ступінь захисту від несанкціонованого доступу. Відсутність видимих елементів кріплення забезпечує естетичний зовнішній вигляд конструкцій.
  • Конструкція воріт «АЛЮТЕХ» передбачає можливість швидко усувати різного роду ушкодження або міняти один вид заповнення на інший, не вдаючись до демонтажу конструкції.