Захисні ролетні системи від ALUTECH

Захисні ролети встановлюються в віконні, дверні та гаражні отвори і призначені насамперед, для захисту приміщення від злому, а також від шуму, пилу, світла, сторонніх очей і несприятливих погодних умов.

На сьогоднішній день ролети стали практично для всіх доступним засобом досягнення безпеки і комфорту.

Ролетні системи можуть монтуватися як на нові об'єкти в ході будівництва, так і на вже введені в експлуатацію будівлі. Прекрасний і респектабельний зовнішній вигляд Вашого будинку підкреслять ролети "Алютех". На відміну від застарілих грат ролети естетичні і сучасні.

Основним матеріалом з якого виготовляються ролети, є алюміній. Його вирізняє екологічність, корозійна стійкість, стійкість до ультрафіолетових променів і атмосферних впливів. Характеристики міцності алюмінієвих сплавів чудово зберігаються при низьких температурах. Надійність конструкції гарантована в будь-яких кліматичних умовах.

Сьогодні встановити на вікна чи двері ролети  - це означає виважено підійти до питання захисту свого будинку. Тому що наші алюмінієві ролети надійні, міцні й довговічні в експлуатації. Сучасні матеріали, обладнання та технології, які використовуються при їх виробництві, перевірені часом і сертифіковані.

  • Ролетні система Alutech виготовлені з алюмінію.
  • Мають спеціальну структуру, яка гарантує надійний захист від злому, сильного вітру, погодних опадів.
  • Ролети мають високі шумо-та теплоізоляційні властивості.
  • Володіють всіма якостями профілю роликового плющення, а саме: легкість, зносостійкість, витримує вітрові та силові навантаження.
  • Асортиментний ряд захисних коробів дозволяє виконати численні варіанти дизайнерських та архітектурних рішень.