Ролетні системи від ALUTECH

Ролети є візитною карткою комфортних і сучасних будівель, побудованих з урахуванням європейських норм. Вони добре вписуються в будь-який архітектурний стиль, мають широку гаму технічних рішень. Ролетні системи забезпечують безпеку і максимальну захищеність власникам будинку, гарантують спокій їх рідним і близьким.

Ролетні системи можуть монтуватися як на нові об'єкти в ході будівництва, так і на вже введені в експлуатацію будівлі. Прекрасний і респектабельний зовнішній вигляд Вашого будинку підкреслять ролети "Алютех". На відміну від застарілих грат ролети естетичні і сучасні.

Основним матеріалом з якого виготовляються ролети, є алюміній. Його вирізняє екологічна чистота, корозійна стійкість, стійкість до ультрафіолетових променів і атмосферних впливів. Характеристики міцності алюмінієвих сплавів чудово зберігаються при низьких температурах. Надійність конструкції гарантована в будь-яких кліматичних умовах.

Сьогодні встановити на вікна чи двері ролети  - це означає виважено підійти до питання захисту свого будинку. Наші алюмінієві ролети надійні, міцні й довговічні в експлуатації. Сучасні матеріали, обладнання та технології, які використовуються при їх виробництві, перевірені часом і сертифіковані на знак якості.

  • Ролетні система Alutech виготовлені з алюмінію і є прекрасним рішенням для закриття прорізів в торгових центрах, виробничих і складських приміщеннях та гаражах.
  • Має спеціальну структуру, яка гарантує надійний захист від злому, сильного вітру, погодних опадів.
  • Ролети мають високі шумо- та теплоізоляційні властивості.
  • Володіє всіма якостями профілю роликового плющення, а саме: легкість, зносостійкість, витримує вітрові та силові навантаження.
  • Асортиментний ряд захисних коробів дозволяє виконати численні варіанти дизайнерських та архітектурних рішень.