Ролети з антимоскітною сіткою від ALUTECH

Ролетні системи, поєднані з антимоскітним захистом (далі - РС + АМС), - це функціональне рішення від «АЛЮТЕХ», яке поряд зі звичними функціями ролети має ще одне важливе призначення - захищає приміщення від комах, пилу, часток сміття. Дана система дозволяє створити всередині приміщення атмосферу комфорту, не перешкоджаючи проникненню свіжого повітря і в той же час надійно захищаючи від негоди.

Ролетна система з антимоскітною сіткою (РС + АМС) - це комплексне рішення, що складається зі згортаючої антимоскітної сітки і згортаючої роллетної системи. Таким чином, на виході клієнт отримує продукт 2-в-1, який не потребує додаткового місця і часу для установки.

  • Сітка має зручний і легкий механізм фіксації в крайньому нижньому положенні. Одним натисканням руки на кінцевий профіль сітка закривається і відкривається.
  • Механізм пригальмовування забезпечує плавне підняття сітки, без різких ривків і заїдань.
  • Можливість незалежного управління ролетним полотном і москітною сіткою:

- Сітка фіксується ручним способом;

- Полотно переміщається за допомогою ручного або автоматизованого управління.

  • Відсутні проміжки між антимоскітною системою і отвором вікна завдяки вставкам-щіток, встановленим в паз короба і кінцевого профілю. Вставки-щітки в направляючій шині перешкоджають попаданню бруду всередину системи, забезпечують безшумність ходу сітки з кінцевою планкою по направляючих, перешкоджають видуванню сітки з шини.
  • Простий догляд за сіткою - досить протерти її вологою тканиною, не застосовуючи додаткових миючих засобів і хімікатів.

РС + АМС встановлюється у віконний отвір. При цьому максимальна ширина складає 1,6 м, а максимальна висота - 2,2 м.

Мінімальна ширина ролети (габаритна ширина) - 0,6 м.

Максимальне зусилля на опускання сітки (при максимальній висоті ролети) - не більше 5 кг.