Рефлексоли

Рефлексоли - це окремий вид сонцезахисних виробів, які представляють собою щось середнє між маркізами і ролетами. Вони забезпечують бічний захист від сонця, перебуваючи в розкритому положенні. Механізм згортання - рулонний. Вертикальна маркіза розміщується зовні будівлі, захищаючи будинок або альтанку від яскравого сонця. Вона чудово вписується в будь-який екстер'єр, як в міській архітектурі, так і в заміському котеджі.

VERANDA базова

Рефлексол з тросової фіксацією відмінний спосіб комфортного затінення вікон, відкритих терас, веранд, балконів і альтанок. Трос з нержавіючої сталі діаметром 3 мм виконує функцію напрямної. Доступно ручне і автоматичне керування.

VERANDA PLUS касетна

Рефлексол з касетою, яка захищає вал з тканиною від опадів і забруднень. Трос з нержавіючої сталі діаметром 3 мм виконує функцію напрямної. Доступно ручне і автоматичне керування.

ширина max [mm]:                        3500 (5000 при застосуванні в інтер'єрі)

висота max [mm]:                         3000 (5000 при застосуванні в інтер'єрі)

тканина:                                        PARA Tempotest / Ultea SCREEN / Ultra BLACKOUT / SOLTIS

управління:                                    ручне / автоматичне

автоматика:                                   провідне управління, радіоуправління, датчики вітру, сонця, дощу

доступні кольори комплектації:       білий RAL 9010, коричневий RAL 8016, індивідуальне фарбування в колір по                                                      каталогу RAL