Протизламні ролети від ALUTECH

Головною особливістю протизламних ролетних систем Alutech є надійний захист дверних і віконних прорізів у місцях, що вимагають підвищеного рівня безпеки. Такі системи відносяться до високого класу взламостійкості P5, що підтверджено відповідним сертифікатом. Відповідно до класу P5 протизламна система може витримувати значні навантаження: наприклад, при піднятті полотна ролет вгору, а також його видавлюванні c одного боку з направляючої шини цей показник становить 7 кН (700 кг); а при видавлюванні ролетного полотна в центрі з направляючих шин - 3,5 кН (350 кг).

При розробці даного типу ролет застосували ряд унікальних технічних рішень:

1) Ролетний профіль AER55 / SCR - посилений екструдований. Для протистояння впливу різального інструменту в нього встановлюється сталевий кручений профіль. Використовуються бічні замки спеціальної конфігурації для зачепа за виступи шини.
2) Шина направляюча - монтується на проріз через сталеву трубу. Конструкція шини має такі переваги: приховує деталі кріплення, має виступ для фіксації бічних замків (для запобігання виходу полотна).
3) Кінцевий профіль - складається з тягового, ригельного, опорного. Тяговий і ригельний спільно з встановленим замком забезпечують автоматичне закриття полотна. Опорний профіль перешкоджає підводу інструменту (брухту, гайкового ключа і т.д.) під нижній край.
Замок ригеля - перешкоджає несакціонованому підняттю полотна. Не має елементів управління із зовнішнього боку. Конструкція замку захищена патентом "Алютех".
4) Короб захисний - складається з з'єднаних між собою алюмінієвих екструдованих панелей. Для захисту місць кріплення використовуються декоративні профілі.
5) Кришки бічні - сталеві посилені.

Таким чином, сучасні протизламні ролети Alutech можуть бути встановлені замість сталевих решіток на важливих об'єктах, які підлягають обов'язковій охороні і посилені технічної укріпленості (наприклад, в банківських установах, касах, картинних галереях, ювелірних магазинах, музеях і т.п.).