ЗМІНЮЄМО ЗИМУ НА ЛІТО. ВСТАНОВЛЕННЯ ВІКОН ВЗИМКУ

ЗМІНЮЄМО ЗИМУ НА ЛІТО. ВСТАНОВЛЕННЯ ВІКОН ВЗИМКУ

Ви відстрочили ремонтні роботи, адже літо – це дорогоцінний час, який потрібно присвятити дітям, сім’ї, друзям та його коханій, і нехай вікно чекає зими. Це правильний підхід, і ми професійно підтримуємо таку ініціативу! Багато співробітників віконних компаній спеціально чекають зими, щоб змінити вікна у своїх квартирах.

 

Експерти відповідають на найпоширеніші питання щодо встановлення вікон взимку.

Питання 1: Багато хто стурбований тим, що під час встановлення простір може бути дуже відкритим, що не найкращим чином впливає на опалювальні системи.

Відповідь: Насправді це питання не виправдано. В середньому стандартний монтаж вікон займає 1,5 години, після чого вікна залишаються відкритими протягом 30 хвилин (максимум 50 хвилин). У цей час час охолоджується повітря в приміщенні, тому з приміщень, де відбувалося встановлення, потрібно прибрати квіти, а дітей і домашніх тварин краще відправити до бабусі чи сусідів. Про радіатори не хвилюйтесь, вони постраждають тільки якщо ваш будинок буде стояти без вікон і без опалення протягом 2-3 днів при температурі 15C. І не вірте тим, хто каже, що ваше вікно має бути відкритим не більше 15-20 хвилин.

 

Питання 2: Стверджують, що монтаж вікон взимку не якісний, оскільки замерзлими руками дуже важко працювати. 

Відповідь: Це правда, що покупці підходять для заміни вікон, беручи до уваги людський фактор. Але турбуватися немає про що, адже, на думку експертів, і з наших спостережень, якість монтажу покращується взимку і це відбувається з кількох причин:

  1. Зростання віконного бізнесу досягає свого піку у вересні місяці, і в цей період ваше вікно найдорожче, по принципу сезону на морі. Монтаж як послуга теж не є винятком. У зимовий період монтажники працюють спокійно, повільно і витрачають на кожне замовлення трохи більше часу, ніж влітку. Тому трішки замерзлі руки компенсуються посиленою увагою до кожного замовлення.

    2. Під час встановлення вікон взимку всі дефекти видно відразу після запінення. Якщо десь з’являється проблема, то негайно усувається. Крім того, взимку легко визначити, в якій зоні вікна присутнє запотівання, і відповідно можна запобігти цій проблемі. Це легко зробити, адже влітку температура повітря всередині і зовні майже однакова, а взимку різкі перепади. Це експрес-перевірка якості монтажу. А якщо ви будете міняти вікно влітку, потрібно дочекатися перших заморозків, щоб переконатися, що вікно встановлено дуже якісно.

 
Питання 3: Побутує думка, що піна втрачає свої властивості, якщо її використовувати при низьких температурах.


Відповідь: Абсолютно. Звичайна піна, так звана "всесезонна", дійсно не підходить для використання при температурі нижче 5С. Але професіонали взимку використовують спеціальну зимову піну, яка добре розширюється навіть при температурі до 15С і добре прикріплюється до контактних поверхонь.

Це правда, що проводити встановлення потрібно дуже обережно, тому що падіння температури знижує стійкість. Якщо у вас виникли сумніви - зачекайте, коли температура підніметься вище позначки 15С. Інше рішення – залиште вікна у приміщенні на 40 хвилин, вони відігріються і можна буде приступити до роботи. За цей час монтажники просто демонтують старі вікна. 

Крім того, монтаж вікон зимою має й інші приємні переваги. Наприклад, більшість компаній взимку знижують ціни на свою продукцію.


Отже, встановлювати вікна взимку і влітку це зручно. І немає ніяких перешкод, просто є певні нюанси. А нюанси є у будь якій справі і тільки профі знає їх та вміє вправно використовувати.