Зимовий сад: від мрії до реалізації

Зимовий сад: від мрії до реалізації

Зимовий сад – це споруда зі скла і металу, яка в більшості випадків виступає за площину фасаду будівлі. Зимовий сад є не тільки місцем відпочинку, а також виконує цілком практичні функції, наприклад, знижує витрати на опалення будівлі.

Створений за всіма правилами і з використанням передових технологій зимовий сад виконує роль буфера між основною будівлею та вулицею. Економія коштів на опаленні будівлі досягається за рахунок його меншої тепловіддачі, бо різниця між температурою ззовні та  всередині є суттєвою, за рахунок того, що в зимовому саду вона підтримується на рівні, необхідному для нормального проростання рослин.

Конструкції зимових садів можна поділити на кілька видів:

- для веранд: приміщення не опалюється, і зазвичай в них ростуть не примхливі рослини, які не потребують теплих умовах

- буферні: добре опалювальне приміщення у вигляді лоджії або заскленого балкона

- оранжерея: приміщення зі слабким опаленням та з рясним озелененням

- житловий зимовий сад: житлове опалювальне приміщення з частковим озелененням.

 

Чому варто обрати для засклення зимового саду конструкції з алюмінію:

- алюмінієві рішення допомагають підтримувати показники теплоізоляції. Даний фактор дозволить підтримувати в приміщенні необхідну температуру

- прості у використанні та догляді

- практичність та довговічність. Алюмінієві конструкції прослужать вам не одне десятиліття

- великий вибір колірної гами. Ваш політ фантазії та зимовий сад перетвориться на казку

- алюміній не схильний до впливу атмосферних опадів та навколишнього середовища - витримує морози, високі температури, інфрачервоні промені, вітрові навантаження та шквальний дощ.

На фото зображений об’єкт, який виконувала компанія КТБ-ГРУП та який успішно функціонує вже більше року. В даному рішенні також цікавий елемент охолодження влітку, коли досить комфортно себе відчуваєш всередині конструкції, коли на дворі спека. Замовник до кінця сам не вірив, що можливо досягти таких ефектів але приємне здивування мало місце під час повноцінного використання приміщення. Також після певного часу ми перевірили зимовий сад на герметичність, особливо від впливу опадів і, можна сказати, поставили собі п’ять з плюсом)

Також власник передбачив встановлення зверху конструкції сонячних батарей, які якісно доповнили функціональні характеристики проекту та додали свого шарму для візуального сприйняття.

Хороший проект, правильне виконання і ми переходимо до наступних об’єктів.

КТБ-ГРУП – від мрії до реалізації!