Топ-6 ідей для ідеального дизайну оновленого офісу

Топ-6 ідей для ідеального дизайну оновленого офісу

Ви можете перепланувати ваш офіс та перетворити його з нудного простору на вражаючий та надихаючий для своїх клієнтів та працівників.

Реставруючи робочу область, вам буде важливо знати, що вкладені зусилля, час та гроші зроблять простір мотивуючим та надихаючим для існуючих та потенційних клієнтів і співробітників.

Ось шість порад та ідей щодо дизайну, які допоможуть вам створити чудовий офісний простір.

Порада №1: Створюйте дизайн-рішення

Простори для бізнесових проривів дуже важливі в сучасних умовах ринку. Вони надають альтернативну сферу, де працівники можуть ефективно працювати та забути про сумні офісні краєвиди.

Ці кроки також ідеально підходять для корпоративного проведення часу, навчань, розваг та творчості. Таким чином, зараз цінується відсутність певної формальності для підвищення творчості та відчуття загального духу розвитку.

Також, створення таких просторів – це можливість принести в офіс яскраві та барвисті тканини та зручні меблі для полегшення співпраці та розмови.

 

Порада №2: Спільні робочі місця

Якщо ви передбачаєте відкритий тип дизайну офісу, тоді вам слід максимально інтегрувати ідеї інтер’єру до формату спільної роботи. Це можна зробити, створивши офісний простір, який заохочує роботу в команді.

Наприклад, заохочення співпраці може включати в себе додавання лавок, окремих місць де працюють співробітники, а не використовувати окремі кабінети та столи. Тобто не прив’язувати до конкретного місця.

У поєднанні з використанням планшетів та ноутбуків, такі методи збільшують мобільність, щоб працівники могли легко пересуватися, коли вони співпрацюють зі своїми колегами під час роботи над відповідними командними завданнями.

Порада №3: ​​Приватні робочі простори

Хоча відкриті модулі ідеально підходять для сучасних офісів і чудово підходять для покращення спілкування та співпраці між працівниками але вони можуть мати негативний вплив на продуктивність праці для тих посад, які потребують повної тиші.

Тому, ви можете додати деякі приватні робочі простори до основної робочої області відкритого плану. Додавання закритих робочих просторів забезпечить працівникам можливість проводити поглиблені та розширені розмови стосовно своїх завдань.

Приватні робочі місця також дозволяють проводити особисті бесіди, переговори та місця для проведення інтерв'ю.

 

Порада №4: Додайте якісні стільці та столи

В середньому працівники щотижня проводять 40 годин у своїх офісах. Більшість цих годин проводиться за столом. Таким чином, важливо інвестувати у якісні меблі, щоб підвищити комфорт ваших співробітників під час роботи.

Використовуйте регульовані крісла, щоб кожен з команди відчув максимальний комфорт, мінімізуючи загальні болі та проблеми зі спиною.

Крім того, варто врахувати інвестиції в регульовані столи, щоб кожен працівник встановив найбільш комфортну висоту. Зручні офісні стільці та столи сприяють оздоровленню та здоров’ю під час роботи, а отже продуктивності команди.

 

Порада №5: Максимізуйте природне освітлення

Природне освітлення пропонує багато переваг для здоров'я. Дослідження показують, що працівники, які працюють в офісах із великими вікнами, отримують на 173 відсотків більше природного освітлення.

Дизайн відкритого офісу відмінно підходить для максимального природного освітлення на всій робочій площі, оскільки є менше стін та предметів, які блокують природне освітлення.

Якщо у вас є приватні офісні приміщення, подумайте про використання напівпрозорих або прозорих стін. Наприклад, перегородки дозволять природному освітленню проникати до середовища.

 

Порада № 6: Додайте трохи кольорів у вашому офісі

Ви можете оновити всі інтер’єри під час ремонту. Якщо офісні приміщення вже багато років не надихають, настав час додати енергії та кольору у робочу область.

У той час як більшість компаній традиційно використовують палітри нейтральних кольорів для прикраси офісних приміщень, сьогодні більшість компаній вважають за краще додати персоналізації згідно бренд-буку компанії і розширити свій брендинг, будучи більш барвистими.