Розсувні двері для кухні: світло та простір

Розсувні двері для кухні: світло та простір

Перепланування або планування вашої кухні є одним з найбільш значних інвестицій і якщо так можна сказати, одна з найважливіших, оскільки найбільш використовується  у житлових приміщеннях, де родина проводить час разом.

Ключем до кухні мрії є її функціональність та площа робочого місця. Але перш ніж зануритися і спланувати дизайн, дуже уважно подумайте, як саме ви захочете використовувати цей простір.

Подумайте про те, як розрізняти відпочинкову та кухонну зони, а також спосіб, у який штучне та природне освітлення працюватиме, щоб полегшити приготування обіду і при цьому сидіти та насолоджуватися компанією один одного.

 

Розширюємо простір

Якщо є бажання додати більше природного освітлення, яке б ви хотіли максимізувати у вашій новій сімейній кухні, існує принаймні кілька способів цього. Відмінний спосіб розширити вашу кухню – це побудувати невеликий зимовий сад поряд. І, звичайно, дане рішення буде хорошим не тільки в контексті природного освітлення, а й для максимального притоку свіжого повітря та ефекту присутності в саду.

Альтернативною зимовому саду можуть стати розсувні системи від підлоги до стелі, які дозволяють також забезпечити проникнення природнього освітлення у ваш кухонний простір.

 

Економте енергію за допомогою високоякісних алюмінієвих конструкцій та скла

Неминуче розмір приміщення матиме великий вплив на дизайн та ергономіку вашої кухні. Але наші ідеї щодо алюмінієвого засклення можуть зробити навіть самі вузькі кухні більш привабливими та приємними для проведення часу.

 

Центральні острови

Якщо простір дозволяє, обирайте центральний острів для вашої кухонної зони. Це ідеальний спосіб не тільки задіювати корисну робочу поверхню для приготування їжі, а й потенційну зону, де родина чи друзі можуть сидіти та спілкуватися. Діти при цьому можуть бавитися або виконувати домашнє завдання, поки готується вечеря.

 

Використовуючи вузьку площу

Для сімейних кухонь, де простір буде обмеженим, додати максимум локацій буде складніше. Тим не менш, це також є досяжним, якщо ви будете обережні з дизайном. Обмежуючи розміщення шаф лише в одній стороні вузької кухні, можна звільнити місце на протилежній стороні приміщення для сімейного простору.

Окрім шаф рекомендуємо використовувати рішення для зберігання речей, таких як комори, висувні комоди та глибокі ящики, які в змозі максимізувати кожний сантиметр вашої нової кухні.

Коли у вас є родина, кухня - це місце, де створюються незліченні особливі родинні спогади.

Використовуючи розумний дизайн, стильні меблі та максимально засклені проєми стін, можна створити затишну і теплу кухню для відпочинку з сім'єю та розваг з друзями.