П’ять важливих особливостей тонких розсувних дверей

П’ять важливих особливостей тонких розсувних дверей

Панорамні розсувні двері від КТБ-ГРУП з профілю ALT100 або мінімалістичні вікна, або надтонкі розсувні двері, або універсальні двері – це лише деякі з висловів, які можна використати для даних алюмінієвих розсувних дверей з мінімальною видимою кількістю алюмінію та максимальною кількістю скла.

Варто також сказати, що вбудована конструкція дозволяє дверям рухатися в межах однієї, подвійної або потрійної доріжки. Кількість доріжок зазвичай визначається кількістю створок та конфігурацією дверей.

 

Отже, п’ять особливостей:

  • Естетика
  • Щоденне використання
  • Виробництво
  • Перевезення
  • Встановлення

 

Естетика

Естетична перевага розсувних дверей з профілю ALT100 є одним з головних переваг. Кожен елемент цього типу розсувних дверей тонший, менш нав'язливий і максимально збільшує площу для скла.

Навіть враховуючи те, що дана система є «холодною», такі розсувні двері можна зустріти в проємах таких типів об’єктів як тераси, бесідки, мангальні зони, літні майданчики, балкони, офісні перегородки, тераси ресторанів. Саме такі тонкі двері, які часто забезпечують естетичну складову, створюють розсувну скляну стіну.

 

Щоденне використання

Враховуючи те, що подібні системи часто використовуються механічне пересування конструкції надає особливого задоволення, оскільки зачеплення та ролики настільки досконалі, що вони легко відкриваються і закриваються. Ряд з декількох створок може бути легко відкритий однією рукою.

 

Виробництво

По такі розсувні двері замовники звертаються також із-за їхньої високої якості. Завдяки перевіреному рішенню, клієнти завжди отримують бездоганний продукт. Також ці двері відповідають вимогам архітекторів та вимогливих замовників, а тому завжди виготовляються відповідно до цих вимог.

Незалежно від того, який метод або виріб використовується, способи виготовлення в цих типах дверей відрізняються від більш складніших розсувних систем, оскільки настільки прості, що і заслуговують зірочку за хороші показники якості.

 

Перевезення

Переміщення, засклення та встановлення будь яких розсувних дверей часто вимагає спеціального обладнання, відповідних автомобілів та досвіду перевезення. Враховуючи досвід перевезень КТБ-ГРУП різного виду систем, можна бути спокійним за доставку та збереження характеристик зовнішнього покриття.

 

Встановлення

Точність виготовлення і бездоганне встановлення мають першочергове значення для забезпечення надійності та довготривалої роботи тонких розсувних дверей.

Часто зовнішній каркас і доріжки приховані в структурі будівлі, для того щоб створити «скляний» вигляд. Професійні монтажники подібних дверей врахують всі деталі для безперебійного користування конструкцією.

Зателефонуйте нам, якщо ви бажаєте отримати додаткову інформацію про тонкі розсувні двері від КТБ-ГРУП з профілю ALT100.