Чому дизайнери та архітектори люблять облицювання стін з HPL

Чому дизайнери та архітектори люблять облицювання стін з HPL

Зникли дні, коли шпалери та каміння були єдиним способом прикрасити стіни. З прогресом у будівельній галузі облицювання стало великою справою для декору. Хоча ви завжди можете розраховувати на КТБ-ГРУП щодо забезпечення широкого спектру захоплюючих варіантів облицювання але можливо, ви все таки захочете дізнатися, чому все більша кількість дизайнерів та архітекторів звертається до облицювання стін з HPL. Саме на це ми і відповідаємо в цій публікації.

Ціна-якість

Багато архітекторів та дизайнерів, які хочуть покращити декор об’єкта нерухомості, часто звертаються до варіантів з каменю, але це, як правило, вартує цілого статку. Найбільшою перевагою використання HPL є раціональна складова щодо довговічного використання і як результат відповідна ціна за цю якість. Облицювання HPL-панелями допоможе вам створити вишукану та стильну привабливу картинку вашого простору, без необхідності проведення капітальних ремонтів чи реконструкцій. Або ж запланувати це з самого початку проектування проекту.

Різноманітність

Обмеженість асортименту в деяких фасадних матеріалах може добряче подіяти вам на нерви, якщо ви розпочнете працювати з вивченням матеріалів та відповідними обмеженнями щодо кількості, якості, кольору та варіантів застосувань. Незалежно від того, чи плануєте ви переобладнати фасад, зону прийому, зал очікування, вестибюль або туалет, ви можете спокійно вибрати різні дизайни, кольори та фактури для всіх особливостей вашого проекту.

Налаштування

Облицювання HPL допоможе конвертувати ідеї в реальність. Все, що вам потрібно зробити – це визначитися з фактурою, дизайном, кольором і зовнішнім виглядом, який ви бажаєте. Облицювання також може бути відповідно індивідуалізовано. Наприклад, ви можете виконати зовнішню панель у вигляді літака або здійснити інші трансформації ідей, стилів та смаків. Використовуйте всі мождливості HPL для створення інтригуючих візерунків.

Довговічність

Довговічність матеріалів – один із найважливіших факторів, які ми всі шукаємо під час здійснення будь-якої покупки. HPL важко пошкодити і навіть якщо трапляється щось непередбачене, ремонт коштує набагато дешевше порівняно з іншими типами стін, оскільки Ви маєте справу з окремими панелями, а не всім фасадом. У нас був такий досвід, коли в однієї компанії вантажний автомобіль збив кутову частину мокрого фасаду і прийшлося перефарбовувати весь фасад. У випадку з HPL треба було б тоді просто замінити декілька панелей. Більше того, вони також досить стійкі до подряпин, що робить їх ідеальними для комерційних закладів.

Безпека

Чи знаєте ви, що матеріал, який ми обираємо для декору, може вплинути на наше загальне здоров’я? І це дійсно так. Кожна поверхня, як правило, притягує бруд, мікроби, які можуть накопичувати мікроорганізми, які можуть вплинути на здоров’я. Що стосується облицювання стін з HPL, то ця проблема не актуальна, оскільки їх надзвичайно просто мити. Вам також не потрібно турбуватися про фарбування, оскільки все, що осіло на поверхні, можна легко стерти.

Звертайтеся до КТБ-ГРУП

Облицювання стін HPL, може стати найкращим варіантом для вашого декору та фасаду, надаючи йому дивовижного вигляду з підвищеним захистом протягом багатьох років. Якщо вам цікаво, з чого почати, фахівці КТБ-ГРУП нададуть необхідну консультацію і ви отримаєте ідеальне рішення.