Архітектори та дизайнери! Давайте знайомитись ближче!

Архітектори та дизайнери! Давайте знайомитись ближче!

ЗАПРОШУЄМО архітекторів, дизайнерів у зручний час, відвідати нашу компанію, пройти тест-драйв фасадних рішень, розібрати кейси реалізованих проектів, дізнатися багато нової інформації та отримати відповіді на всі запитання!

Телефон для реєстрації: 0673609141

Досить часто до нас звертаються приблизно з такими запитаннями: «Чи реально зробити конструкції як у нас в проекті чи візуалізації..?». Як правило, ми надаємо позитивну відповідь або аргументуємо можливості альтернативних рішень.

Або запитують: «Порадьте, будь ласка, хорошого підрядника, який зможе по проекту реалізувати наступні види робіт..?». Звичайно, з радістю надаємо рекомендації тих компаній, яким самі довіряємо. Аналогічно відбувається і з нами, адже регулярно приймаємо дзвінки замовників з рекомендаціями від наших клієнтів та партнерів.

Вважаю, що це дуже класно і правильно, коли є можливість знайомитися з новими партнерами та розширювати коло контактів.

Ми – амбіційна команда професіоналів компанії «КТБ-ГРУП», яка допомагає створювати сучасні архітектурні проекти від найбільш популярних до найбільш складних та інноваційних.

 

Наші основні компетенції – виробництво алюмінієвих конструкцій (вікна, двері, розсувні системи, автоматизовані рішення) та монтаж фасадних систем (світлопрозорих і вентильованих, таких як термодеревина, HPL-панелі, композит, фіброцемент та керамограніт).

 

Також, ми є офіційними партнерами та інсталяторами систем сонцезахисту, воріт, ролет, автоматики та суцільно-скляних конструкцій.

 

У цьому нам допомагає власне виробництво із сучасним європейським обладнанням, офісний центр з шоу-румом (де представлені «на живо» наші конструкції), великий досвід, амбіції та крута професійна команда.

 

Ви можете дізнатися більше про нас та наші проекти, переглянувши короткі відео:

https://www.youtube.com/watch?v=2x6siOH9wys

https://www.youtube.com/watch?v=lWcN_aE4Tyk

https://www.youtube.com/watch?v=8ydmrcrRD9g

https://www.youtube.com/watch?v=ekGNG9jGyP4

 

Давайте знайомитись ближче!