Вхід до космічного шатлу зі скла

Вхід до космічного шатлу зі скла

Змонтовано ексклюзивну вхідну групу зі скла для приватного будинку з автоматичними дверима.

Проривний проект, який по різному був сприйнятий користувачами інтернету, які відвідали нашу сторінку на Фейсбуці. Чому саме проривний? Не так давно ми розміщували фото зі створеною вхідною групою з композиту із вигнутими лініями. Це вже було досить креативно і неформатно. Вхідні групи, як правило, зараз сприймаються як закрита форма для комерційних приміщень…

А тут вхідна група зі скла з автоматичними дверима зі скла і при цьому для приватного будинку. І тут відбувся своєрідний виклик стандартним підходам для організації входу. Ми провели презентацію, а замовник повністю прийняв ідеологію нашого рішення, яке переконані в недалекому майбутньому набуде популярності.

Переваги суцільноскляної вхідної групи для приватного будинку:

  1. Легкість простору. Відсутність громіздких закритих конструкцій, які візуально деактивують дизайн цілого проекту.
  2. Енергоефективність. Тепер ви можете спокійно заходити в будинок та не переживати за втрати тепла при відкритих дверях.
  3. Кастомність. Новий-старий тренд, який завжди залишався пріоритетним для багатьох замовників – бути ексклюзивним та максимально адаптованим під проект.
  4. Безпека. Тут варто сказати, що скло надміцне, тому максимально безпечне щодо використання.
  5. Універсальність автоматики. З легкістю можна налаштувати будь-який режим відкривання\закривання. І навіть, якщо зникла електроенергія бістабільний замок дозволить відкрити та закрити такі двері. Тому все передбачено «на всі випадки життя».

Головне у встановленні подібних конструкцій – це якісно змонтувати та налаштувати всі елементи.  Тому етап монтажу більш важливіший, аніж навіть подальше використання.