ТОП-4 переваги встановлення HPL-панелей для фасаду

ТОП-4 переваги встановлення HPL-панелей для фасаду

HPL-панелі – це сучасне, технологічне вдосконалення для облицювання фасадів, і не тільки, яке не потребує додаткового складного обслуговування та є естетично привабливим рішенням як для комерційних, так і для житлових приміщень. Такі функції, як доступність фактур і висока ефективність, допомогли HPL стати популярним та надійним рішенням для облицювання стін. Від зовнішніх навісних панелей до внутрішніх елементів для стін, ви можете знайти різноманітні рішення для облицювання з HPL. Продовжуйте читати, щоб дізнатися про чотири основні переваги встановлення HPL.

1. Широкий спектр варіантів дизайну

HPL панелі доступні в безлічі дизайнів та кольорів, що дає вам величезні можливості для будь-якого маневру. На відміну від інших альтернативних матеріалів для стінових панелей, HPL відрізняються великою універсальністю і можуть використовуватися в широкому спектрі застосувань.

2. Обслуговування

Поширені варіанти декору внутрішніх стін, такі як фарба або шпалери, можуть здатися безпроблемними на початкових етапах, однак, в довгостроковій перспективі, вони вимагають великого рівня обслуговування та ремонту. З іншого боку, для HPL-панелей потрібні майже нульові зусилля щодо обслуговування, оскільки вони стійкі до вигорання, подряпин та плям.

3. Міцний і довговічний

Декоративна обшивка стін HPL надзвичайно міцна і довговічна. Такі властивості, як ударостійкість та стійкість до стирання, гарантують, що настінні панелі з HPL будуть довговічними. Крім того, HPL-панелі також захищають стіну від пошкодження вологою і, як наслідок, допомагають підтримувати стіни в належному екологічному стані.

4. Легко встановити

HPL-панелі не потребують вирівнювання та інших робіт з підготовки стін до монтажу, що робить їх легким варіантом монтажу. Що стосується робіт щодо встановлення, то вони передбачають всі особливості поверхонь та типів скріплень. Можливе використання клеїв, кляймерів або спеціальних метизів.

Отже, обравши HPL для облицювання фасаду та внутрішніх стін ви отримуєте міцні, антибактеріальні, стійкі до води, стирання та ударів стіни.