Сучасні фасадні рішення для ресторанного комплексу «СОФІЯ»

Сучасні фасадні рішення для ресторанного комплексу «СОФІЯ»

Amazing! Приблизно такі емоції викликає проект, який з самого початку мав бути неможливим. Тобто дизайнер створив нетипову візуалізацію для нашого регіону і тим більше нетипове поєднання різних облицювальних матеріалів.

Замовник був у захваті від зображень, які були перед ним і залишалося лише спроектувати конструктиви, вирішити, що дійсно можливо реалізувати, а що так і залишиться уявним образом.

Враховуючи нашу репутацію та створення фасадів, від виконання яких відмовлялись навіть «компанії-довгожителі» на ринку України, до нас звернулась команда замовника і ми спільно, крок за кроком розпочали створення необхідних елементів.

Серед реалізованих рішень вентильований фасад з HPL та композитних панелей, світлопрозорий алюмінієвий фасад, алюмінієві двері та вікна, суцільноскляні внутрішні двері, декоративні стійки з алюмінію з декоруванням під структуру дерева, накриття приямків зі скляних панелей та перфорованого композиту.

Варто сказати, що компанії КТБ-ГРУП не звикати виконувати комплексні замовлення. І ми постійно орієнтуємося на такі проекти, які дають можливість постійно розширювати власні зони розвитку, виходити за звичні конструктиви і шукати максимально сучасні рішення.

HPL. Надійний матеріал для якого легко обирати колір та необхідні структури. Такі панелі легко піддаються обробці на сучасному ЧПУ-обладнанні з дотриманням усіх технічних вимог до облицювального матеріалу. Також матеріал не вигорає з часом на сонці, не піддається впливам вологи, опадів та перепадів температур. Вартість такого матеріалу в порівнянні з іншими облицювальними матеріалами вища але варта того, щоб довгі роки втримувати надійні позиції в економіці будь-якого проекту та втримувати стильний вигляд максимально довго.

АКП або алюмінієві композитні панелі. Перевірений десятиліттями матеріал, який зберігає свою актуальність та технічні можливості і напевно буде міцно зберігати свої позиції в сегменті ціна-якість для облицювання фасадів. Основна особливість даного матеріалу в максимальній гнучкості та збереженні вимог щодо зовнішніх конструкцій. З ним особливо легко створювати надійні русти та гнуті елементи, які були використані для створення вхідної групи з кольором антрацит або ще його називають графіт та який продовжує бути популярним вже як мінімум декілька років. Також композит легко піддається різним видам обробки але про це трохи пізніше.

Світлопрозорі конструкції. Фасадні системи з алюмінію, які ми використовуємо, забезпечують не тільки привабливий зовнішній вигляд, а й максимальну пропускну здатність природного освітлення, яке допомагає оптимізувати витрати на освітлення приміщення. Надіюсь, що говорити про візуальний образ фасаду не варто, оскільки в такі вікна хочеться дивитися годинами, відчуття простору та комфорту додає своїх відчуттів.

Алюмінієві двері та вікна. По всьому периметру та зсередини встановлені алюмінієві двері з скляним заповненням, які повністю відповідають критеріям безпеки та загального концепту проекту. За рахунок використання тонкого профілю рами в 45 мм вікна виглядають витончено та стильно.

Суцільноскляні внутрішні двері. Для кімнат, які як правило позначаються буквами WC було використано міцні суцільноскляні двері з оригінальними ручками.

Декоративні стійки. Тут варто додати, що для декоративного оформлення було використано профіль фасадної системи, яка при вмілій обробці набула форм ідеального зовнішнього рішення. Для максимальної органічності, алюмінієві стійки були пофарбовані під структуру дерева методом декорації. Тепер ближчих 100 років тільки при близькому контакті буде зрозуміло що це алюміній, а не дерево)

Приямкові зони зі скляних панелей та перфорованого композиту. Для зовнішнього накриття було використано надміцне скло, яке надійно закриває відповідні зони. Можете спробувати пострибати. Впевнені, що конструкція залишиться непошкодженою. Обробка композиту на спеціальному ЧПУ-обладнанні забезпечила дві функції: проходження повітря та сучасний вигляд.

Можна продовжувати і далі розповідати про комбінування матеріалів та створення конструктивів але факт залишається фактом – такі проекти можливо реалізовувати лише з великим багажем досвіду, успіхів, помилок та злагодженої роботи всієї команди.