Система стаціонарних алюмінієвих ламелей для сонцезахисту

Система стаціонарних алюмінієвих ламелей для сонцезахисту

Сучасним та ефективним рішенням зовнішнього сонцезахисту можуть стати ось такі стаціонарні ламелі, які можуть встановлюватися із сонячної сторони під різним кутом (15, 20, 30 градусів).

Спорудження систем зовнішньої сонцезахисту є найбільш простим і ефективним методом пасивного охолодження внутрішнього простору будівель і споруд. Більшість сонячних променів зупиняються ще до проникнення в приміщення, а наявність проміжку між фасадом і сонцезахистом забезпечує циркуляцію повітря (вентиляцію).

Система ламелей передбачає стаціонарне кріплення по вертикалі і горизонталі з фіксацією ламелей в охоплюють кронштейнах або на напрямних.

Залежно від які впливають на конструкцію навантажень проектувальник має можливість вибрати необхідний тип плеча: універсальний або посилений. Збірка і установка конструкцій максимально спрощена, кількість необхідних операцій по обробці профілів зведено до мінімуму.

Типорозмір ламелей від 100 мм до 280 мм, можливість вибору необхідного кута фіксації, широкий спектр полімерних або анодно-окисних покриттів надають архітекторам і проектувальникам можливість не просто проектування зовнішніх сонцезахисних конструкцій, але і додання будівлі неповторного вигляду і додаткового обсягу.

Розрахунок вартості, кута нахилу та розміру ламелей формується виходячи із площі фасаду.