СІМ КРОКІВ ДО ВИБОРУ ІДЕАЛЬНИХ ЖАЛЮЗІ

СІМ КРОКІВ ДО ВИБОРУ ІДЕАЛЬНИХ ЖАЛЮЗІ

Будинок, оснащений сучасними тенденціями в архітектурі та дизайні, сьогодні важко уявити без захисних систем на вікна та двері. Враховуючи різноманітність кольорів та форм захисні віконниці, зовнішні жалюзі, ролети чи інші види зовнішнього захисту, вносять у вигляд будинку елемент завершеності та оригінальності. Ваш будинок виблискує новими кольорами і ви відчуваєте додатковий затишок у приміщенні. Зрештою, ролети на вікнах можуть зберігати всередині будинку приємну прохолоду влітку та тепло - взимку. Також жалюзі стають надійним захисником ваших вікон від каміння, піску та пилу.

Для того, щоб віконниці безперешкодно входили в архітектуру вашої будівлі та адекватно виконували її функції, вам потрібен відповідальний підхід до вибору. Ми пропонуємо алгоритм із семи кроків, дотримуючись якого ви зможете вибрати жалюзі, які ідеально вам підходять. Початковим пунктом на цьому шляху, звичайно будуть ваші побажання, особливо тип конструкцій та бюджет.

 

Отже, переходимо до відбору!

 

КРОК 1

ВИБІРИ захисної коробки. Коробки можуть бути накладені та інтегровані  в стіну ("невидимі"). Відмінною особливістю прокатних канальних систем є їх універсальність. Рулони такого типу можуть встановлюватися на будь-якій стадії завершення робіт по обєкту – як на етапі будівництва, так і в існуючих будівлях і навіть там, де немає можливості реконструювати фасад.

Встановлення стулки із вбудованим прихованим каналом слід монтувати в проєми будівлі під час її будівництва чи ремонту. Короб встановлюється у заздалегідь підготовлений отвір, перед вікном чи дверима. Потім передня поверхня коробки покривається штукатуркою або іншими оздоблювальними матеріалами. У зв'язку з цим, коробка та направляючі стають невидимими, а на фасаді будівлі проглядається лише полотно, що виїжджає.

 

КРОК 2

Вибираємо прокатний профіль. Один з ключових елементів захисних стулок, що визначають її функціональні характеристики є профіль, з якого виготовлені жалюзі. Роликові ставні бувають двох типів – роликові прокатні та екструдовані, кожен з яких має свої особливості.

Прокатні профілі заповнюються пінопластом, який забезпечує додаткову звуко- і теплоізоляцію дверних і віконних отворів. У такому профілі поєднується досить висока міцність та мала вага.

 

 

КРОК 3

РОЗМІР профілю. У цей момент визначається ширина і висота профілю ролет, що необхідні для ефективного захисту віконних і дверних прорізів.

Вибираючи розмір профілю, ключовими пунктами є розмір вікна або дверей та вітрової зони, в якій знаходиться ваш будинок. Наприклад, група компаній "Alutech", офіційними партнерами якої є наша компанія КТБ-ГРУП, здійснює спеціальні випробування на опір вітрового профілю.

Незалежно від варіантів віконних і дверних проємів (нестандартні, широкі, високі та вузькі) наші фахівці запропонують вам найкращий варіант стулок, завдяки широкому діапазону розмірів профілю.

 

КРОК 4

Направляюча рейка. Направляючі – це бічні профілі, які переміщують полотно жалюзів. Вибір їх залежить від розміру профілю, ширини отвору, а також вимог до опору злому.

 

КРОК 5

РОЗМІР коробки захисту. Розмір визначається висотою отвору трубопроводу та розміром рами. Чим вище діафрагма, тим більша захисна коробка.

 

КРОК 6

Система управління. Система управління залежить від ваги профілю, листів, індивідуальних деталей та бюджету.

Якщо ви вирішили встановити жалюзі на дачі з невеликою кількістю вікон та дверей, підберіть один із варіантів механічного ручного керування. Вони відрізняються за рівнем вантажопідйомності.

Якщо бюджет дозволяє, ви можете зупинитися на різноманітних "розумних" автоматизованих рішеннях. Через програмне управління можна відкривати і закривати жалюзі в потрібний час без безпосередньої участі або змінити її положення залежно від інтенсивності сонячного світла, вітру та дощу.

 

КРОК 7

Система блокування. Спосіб блокування залежить від типу управління та обумовлений Вашими побажаннями. Є варіант  автоматичними заслінками, що автоматично блокуються. Є варіант для жалюзі з ручною коробкою, де використовується фіксатор засувок, автоматичний замикаючий пристрій або ручний затвор. Залежно від набору деталей, фахівці можуть дати вам рольставні та інші рекомендації щодо способів блокування.

 

Створюйте нові рішення для свого будинку. За допомогою ролетних систем ви вносите свій вклад у комфорт та безпеку власного простору. Зробіть це разом з КТБ-ГРУП!