Що таке композити та технології обробки?

Що таке композити та технології обробки?

Що таке композити та технології обробки?

Сьогодні однією з популярних послуг на ринку машинної обробки матеріалів є - фрезерування або фрезерна порізка, фрезерна обробка композиту. 

Простіше кажучи, композити – це численні матеріали з різними фізичними та хімічними властивостями, які працюють разом, щоб створити більш сильний, легший або іноді більш гнучкий продукт. Одним з найбільш відомих композитів на ринку є армований пластик. На сьогодні, у більшості продуктів пластик використовується в чистому вигляді, як наприклад у іграшках і пляшках з водою, але він може бути посилений волокнами з інших матеріалів, щоб зробити деякі з них сильнішими або легшими, або найбільш універсальними.

Композити популярні з цілого ряду причин у безлічі підприємств. Примітно, що навіть авіація та космонавтика використовує композити для виробництва деталей до ракет та багатьох сучасних літаків. Очевидні переваги, в першу чергу, завдяки легкості матеріалів, робить композит ідеальним будівельним матеріалом не тільки для великих транспортних проектів, а й для монтажу вентильованих фасадів та виготовлення рекламних конструкцій.

Дві основні технології обробки композитів

Існують дві основні технології для обробки композитів: обертальна обробка і абразивна гідроабразивна обробка. Ротаційна обробка використовує ріжучий інструмент, прикріплений до високошвидкісного шпинделя, керованого оброблюваним центром з ЧПУ. Інструмент має, як правило, круглий, але рифлений перетин. Флейти мають гострі кромки і, як правило, розташовані в повільній спіральній конфігурації, що робить проміжки між канавками корисними для інструменту, щоб направити розбитий матеріал від робочої зони.

При гідроабразивній обробці гранульований силікат або подібний матеріал змішують з водою і потім випускають при надзвичайно високому тиску. Він робить це без вироблення тепла або викиду пилу і не викликає розшарування в композиті, навіть на мікроскопічному рівні. Гідроабразивні системи можуть бути з 5-осьовими головками, які підвищують гнучкість виробництва і мають вбудований зонд для вимірювальної роботи.

Обидва ці інструменти є життєздатними варіантами для обробки композитів, але вибір повністю залежить від виробника конструкцій.

В обробці композитних панелей компанія КТБ-ГРУП використовує перший спосіб та повністю підтримує стандарти ринку обробки композитів. Найменша фреза та найбільш популярна, яка зможе вміло обробити матеріал, становить розмір в 3 мм. Цього повністю достатньо для виконання складних операцій щодо забезпечення виробів для монтажу навісних вентильованих фасадів або виготовлення конструкцій для рекламних агентств.

Слідкуйте за нашими новинами, адже ми постійно впроваджуємо новинки для нашого виробництва.

 

З питань обробки композиту телефонуйте: 0673606383