Виконання комплексного проекту для WestAutoHUB

Виконання комплексного проекту для WestAutoHUB

WestAutoHUB - провідна компанія на Волині щодо реалізації автомобілів, їх реєстрації, перереєстрації; надає сервіс європейського рівня та приємно дивує своїми амбіціями, стилем ведення та організацією бізнесу.

Звичайно, даний підхід, в першу чергу можна з повна оцінити потрапивши на територію підприємства, де сучасний стиль в організації офісних та адміністративних приміщень як ззовні, так і всередині скоріше нагадує центральний офіс та шоу-рум імпортерів відомих автомобільних брендів. 

Таке собі справжнє автомобільне містечко з крутою організацією простору та комфортом перебування на території.

Дана компанія звернулась до нас щодо виробництва алюмінієвих конструкцій і в результаті ми реалізували 11 видів конструкцій на одному обєкті, продовжуючи добру традицію КТБ-ГРУП щодо надання комплексних послуг для замовників.

Зенітні ліхтарі з вмонтованою створкою з автоматичним приводом - незміннйи атрибут для освітлення внутрішнього простору автохабу, оскільки вигладяє круто і створює потік природнього світла без додаткових затрат на освітлення. Ще однією "фішкою" даних ліхатрів є те, що вони обладнані вікном з автоматичним приводом, відкривання якого можливе за допомогою панелі управління розміщеної в зручному місці внизу. Користувачі з легкістю можуть провітрювати приміщення та оперативно закривати при потребі.

Офісні перегородки. Успішно себе зарекомендували офісні перегородки з вмонтованими регульованими жалюзями в середині скляних панелей. Тепер жалюзі не висять поламані, обірвані чи просто "навантажують" своїми звуками після відкривання\закривання дверей чи при елементарному провітрюванні. Також для кабінетів встановлені алюмінієві двері зі СКУД, тобто з системою обмеженого доступу.

Воротні системи з вмонтованими дверима. В даному проекті ворота несуть важливу функцію - вони є частиною шоу-руму автомобілів, які потрапляють як у внутрішній, так і на зовнішній виставковий простір. Встановлено 2 типи: гаражні та панорамні ворота. Підібрані кольори сендвіч-панелей в одному випадку та прозорі елементи в іншому додають шарму справжнього лофту та відчуття масштабної міжнародної виставки. В кожних воротах є вмонтовані двері, які спрямовують трафік клієнтів та працівників швидко пересуватися по території без піднімання всієї площини воріт. Дані ворота також обладнані автомтаичними приводами європейських виробників.

Внутрішній декоративний фасад з фрезерованого композиту кольору антрацит. Яким же крутим рішенням є встановлення даного фасадного рішення для виставки авто зі спеціальним фрезеруванням. Це треба бачити на власні очі. До речі, нещодавно ми укомплектували наше виробництво обладнанням для проведення подібної обробки фасадних матеріалів. Тепер, будь-яка, навіть шалена ідея, може бути реалізована за бажанням замовника.

Колони з композиту для освітлення зовнішнього шоу-руму. Ззовні встановлено 10 колон, на вершині котрих розміщені освітлювальні елементи, які 100% допоможуть як найкраще підкреслити характер автомобілів та створити ефект присутності поімж міських нетрів.

Скляні навісні дашки. По іншому і не скажеш, оскільки важко назвати прозору стильну конструкцію на вході в приміщення козирьками чи захистом від дощу. Останнім часом дане рішення впевнено крокує ринком та завойовує все нові та нові будівлі.

Алюмінієві двері. Встановлено практично у всіх приміщеннях "теплі" та "холодні" варіанти алюмінієвих дверей, відповідно для внутрішнього та зовнішнього користування. Також в частині дверей встановлені системи обмеженого доступу. Безпека понад усе.

Алюмінієві вікна. Тут можна говорити безкінечно але зрештою мінімальний розмір профілю створки в 45 мм. збільшує простір для скла та відповідно доступу природного світла. Скажете, не критично по площі, можна було би і ПВХ. Не погоджусь ніяк, порахуйте в рамках всього комплексу. Плюс економія на сервісних роботах - алюміній витримує в рази, в рази більші ітерації відкривань та закривань без додаткових регулювань.

Скляні перила. За рахунок скла зменшено кількість конструкцій і збережено параметри безпеки та функціональності.

Автоматичні двері. Хороша автоматика, правильний монтаж та налаштування і тепер переміщуватися всім комплексом стало ще комфортніше.

Фасадне засклення мобільних приміщень для пропускних пунктів на вїзді. Перший візуальний контакт з будь яким підприємством відбувається в момент проходження пропускного режиму (якщо такий присутній) та показує рівень сервісу та відношення до безпеки, а отже і до клієнта. Тут все має виглядати як стильний діловий костюм зі всією суворістю стилю.

Загалом відчуття гордості та натхнення за те, яку роботу виконала команда КТБ-ГРУП та звичайно, дякуємо WestAutoHUB за можливість реалізувати амбіції нашої компанії.