Порізка та фрезерування композиту і HPL-панелей від КТБ-ГРУП

Порізка та фрезерування композиту і HPL-панелей від КТБ-ГРУП

Компанія «КТБ-ГРУП» надає послуги:

  • порізка композиту та HPL-панелей
  • виготовлення касет з композиту (обробка композиту)
  • фрезерування композиту та HPL-панелей

 

Фрезерування композиту виконується з товщиною різу фрези від 3 мм.

 

За рахунок сучасного обладнання ми виконуємо роботи з високою точністю (± 0,5 мм), прямолінійністю порізки та дотриманням геометрії прямих кутів, що є важливим елементом для дотримання стандартів замовлення.

 

Порізка алюмінієвих композитних та HPL панелей проводиться виключно за розмірами Замовника з дотриманням всіх технічних умов. Здійснюється високоточним обладнанням, що гарантує чистоту оброблюваної поверхні і відсутність розшарування панелі.

 

Невід’ємною частиною будь-якого сучасного архітектурного проекту є використання будівельних матеріалів, особливо фасадних, з оригінальним орнаментом передбаченим по проекту.

 

Дані послуги допоможуть реалізувати проекти для будь яких компаній, які проводять облаштування зовнішнього фасадного та внутрішнього простору, а також для підприємств рекламної сфери.

 

Досвід, технологічні процеси та професійні компетенції нашої компанії дають можливість виконати замовлення будь-якої складності.

 

Для того щоб завдання було виконане в термін та з високою якістю зателефонуйте нам для уточнення деталей замовлення: 0673606383