Переваги теплоізоляції будинку та енергоефективних вікон і дверей

Переваги теплоізоляції будинку та енергоефективних вікон і дверей

Коли ви думаєте про ізоляцію вашого будинку, більшість наших громадян думають про те, яку це користь може принести протягом зимових місяців, щоб зберегти тепле повітря в будинку. Насправді, ізольований будинок допоможе зробити ваш будинок більш комфортним цілий рік. Влітку, коли погода гаряча, ізоляція вашого будинку допоможе уникнути потрапляння гарячого повітря в будинок. З іншого боку, добре утеплений будинок збереже тепле повітря протягом тих же зимових місяців. Це означає, що ваш будинок буде нагріватися швидше і потребуватиме менше енергії, щоб залишатися теплим.

 

Енергозбереження
Тепле повітря виходить через двері та вікна, які є не належним чином ізольованими. Це означає, що ваш опалювальний пристрій повинен працювати більше та використовувати більше енергії, щоб забезпечити тепло вашого будинку взимку. Ізоляція дому допоможе запобігти втратам тепла в зимовий період, що допоможе заощадити кошти, оскільки ваші рахунки за використання будь-якої енергії будуть нижчими. В наш асортимент входять прекрасні енергозберігаючі рішення вікон та дверей, які допоможуть забезпечити відповідні показники енергоефективності без будь-яких компромісів з дизайном або безпекою.

 

Ваш будинок буде більш комфортним
Пам'ятаєте ті, до болю холодні ранки, коли ви не змогли встати вчасно з ліжка, тому що насолоджувалися теплом від ковдри? Або коли ви навіть не захотіли ступити на підлогу, тому що було занадто холодно? Як тільки ви утеплюєте свій будинок, все це залишиться спогадами з минулого. Ви будете насолоджуватися комфортом власного простору цілий рік.

 

Звичайно, звести рішення проблеми з теплоізоляцією лише до рівня вікон та дверей було би не правильним. Сюди входять і варіанти утеплення підлоги, даху та стін, в першу чергу ззовні. Стосовно фасадів, КТБ-ГРУП пропонує асортимент рішень щодо вентильованих фасадів, які поєднують теплові та дизайнерські характеристики. Ви можете ознайомитися з ними за посиланням: https://www.ktb-group.com.ua/ventilated/c009