Переваги алюмінієвих композитних панелей

Переваги алюмінієвих композитних панелей

 

Продовжуючи тему оброки, фрезерування композиту варто більше розповісти про сам матеріал, який зарекомендував себе одним з найкращих облицювальних матеріалів і не тільки.

Алюмінієва композитна панель (AКП) також алюмінієвий композитний матеріал (AКМ) – це тип плоскої панелі, що складається з двох тонких алюмінієвих листів, прикріплених до неалюмінієвої серцевини. AКП часто використовуються для зовнішніх облицювань або фасадів будівель, ізоляції та вивісок. 
Алюмінієві композитні панелі доступні різної товщини, розмірів, кольорів і обробки.

Існує ряд переваг використання AКП:

Довговічність
Завдяки суміші з металу та пластику, АКП є міцними, стійкими до погоди та плям. Вони пропонують суцільний звуковий бар'єр, що дозволяє корситувачам насолоджуватися затишним внутрішнім простором. Панелі зберігають свою форму і розміри, незважаючи на різкі зміни погоди, що робить їх ідеальними для регіонів із суворими сезонами. Крім того, АКП стійкі до корозії, забезпечуючи споживачам переваги протягом багатьох років.

Економічні
алюмінієві композитні панелі є одним з найбільш економічних матеріалів, доступних на ринку. З низькою початковою вартістю та довготривалою довговічністю, AКП пропонують домовласникам економію коштів від самого початку. Вони також довели, що пропонують високоякісний тепловий комфорт, що забезпечує додаткову економію витрат на енергію та газ.

Більш безпечна альтернатива
Оскільки алюміній не підтримує горіння, АКП пропонують вогнезахисні варіанти. Під впливом температур 650 градусів Цельсія або більше продукт розтопиться. Але, однак, не виділяє парів і газів, які можуть виявитися шкідливими для жителів будинку або навколишнього середовища.

Безпечне обслуговування
AКП дозволяють без проблем виконувати технічне обслуговування, зберігаючи зовнішній вигляд конструкцій довше, ніж будь-який інший продукт. Щоб усунути бруд і пил, просто протріть чистою тканиною.

Гнучкість у кольорі
Багато будівельних матеріалів обмежують споживача декількома варіантами кольору. Оскільки алюмінієві композитні панелі доступні в різноманітних кольорах, покупцям більше не доведеться погоджуватися на найближчу альтернативу тому відтінку, який їм сподобався. АКП можуть навіть повторювати текстуру натурального каменю, дерева та металу.

Алюмінієві композитні панелі пропонують більш безпечний, більш економічний варіант для традиційних матеріалів для облицювання. Незалежно від того, чи реставруєте ваш будинок або будуєте з нуля, розгляньте АКП для вашого існуючого чи наступного проекту.

Слідкуйте за нашими новинами, адже ми постійно впроваджуємо новинки для нашого виробництва.

 

З питань обробки композиту телефонуйте: 0673606383