Максимізація простору за допомогою офісних перегородок

Максимізація простору за допомогою офісних перегородок

Для деяких офісних приміщень та й для розвитку компанії загалом є доцільним використовувати офісні перегородки для перепланування простору.

Перевага тут у тому, що працівники, які мають більше конфіденційності в офісних приміщеннях, часто є більш ефективними, що позитивно впливає на підвищення продуктивності праці.

Рішення про використання офісних перегородок можна прийняти на основі двох основних варіантів: або скляних панелей, або суцільних. За допомогою суцільних панелей робочу область можна розділити на окремі кабінети.

З іншого боку, варіант зі склом визначатиме робочу зону, зберігаючи атмосферу офісу відкритому стилі.

З алюмінію та скла виробляють різноманітні перегородки і це найкраще співвідношення якості, ціни, подальшої експлуатації, дизайну. Такі перегородки можуть бути досить мобільними і розташовуватися в різних місцях. Це досить вигідно в ергономічному плані і є дуже гнучким варіантом. Можна змінити своє бачення проекту не переживати за те, як переробити.

Ми можемо надати орієнтовний прорахунок, враховуючи дані, які отримаємо після декількох запитань. Такий прорахунок є умовним, і після нього потрібно буде обов’язково відвідати ваше робоче місце із замірами.

На цьому етапі відбудеться повна консультація, коли вкрай важливо буде врахувати ваші потреби, оцінити креслення чи плани та нарешті вибрати місце розміщення та дизайн. Після завершення цього процесу буде надана конкурентна та точна пропозиція.

Середній час виконання замовлення становить від одного до трьох тижнів. Знімні офісні перегородки можна встановити швидко та просто. Існує хороший вибір кольорів облицювальних матеріалів (HPL, термодеревина, композит, тощо), що сприяє ідеальній модифікації до інтер'єру будь-якого офісного приміщення.

Рівні акустичного поглинання звуку, які можна досягти за допомогою цих офісних роздільних систем, відповідають високим стандартам та можуть коригуватися у відповідності до цілей офісу.

 

Далі наведено короткий список того, що потрібно враховувати при розгляді скляних або суцільних панелей.

Скляні панелі

  • Доступ природного світла
  • Більш відкрите оточення
  • Дозволяє створити візуальну взаємодію між працівниками
  • Освітлення та логотипи можуть бути встановлені в різних кольорах

Суцільні панелі

  • Більше приватний простір для працівників
  • Робоче середовище не відволікає увагу
  • На них можуть відображатися діаграми, карти тощо

 

Незалежно від обраного типу офісного розділення, ми рекомендуємо застосовувати алюмінієвий профіль як основу для надійного кріплення, а потім вже виходячи з концепції дизайну підбирати тип скла чи іншого матеріалу для панелей.