Креативна вхідна група

Креативна вхідна група

Що ж таке вхідна група?

 

Такий вид рішень існує вже давно та вражає, в першу чергу унікальним стилем виконання. Вхідна група – це набір конструкцій, які створюють єдиний концепт входу в будь-яку будівлю.

 

Вхідна група – це комплекс, що складається з технічної, маркетингової та дизайнерської робіт, втілених в оформленні входу. Експерти з маркетингу говорять, що стиль даної групи формує перше і найбільш правильне враження про компанію, яка розташована в даному приміщенні. Тому її часто прийнято вважати візитною карткою споруди. Її розміщення та призначення впливає на загальні будівельні роботи, а інколи і на зміни у весь проект. Серед матеріалів може бути метал, пластик, дерево. Наша компанія використовує світлопрозорі конструкції або рішення з композиту, термодеревини, HPL-панелей, фіброцементу або керамограніту.

 

На даний момент найпоширенішим матеріалом є композит та термодеревина і як правило використовується для входів до комерційних об’єктів (ТРЦ, бізнес-центри, офіси компаній, готелі, ресторани, автосалони, виставкові центри і т.д.). Тут використовуються майже всі компоненти, які можна застосувати при розробці дизайну вхідних груп, а приватні проекти, такі як котеджі, як правило, оформляють з одного типу матеріалів.

 

До вхідної групи входять:

  • Вхідні двері. Вони є ключовими «гравцями» в даному рішенні.
  • Навісні конструкції, які кріпляться саме над вхідними дверима за допомогою спеціальних кріплень.
  • Маркізи. Призначення конструкції служить захистом від сонця та дощу. Встановлення цього рішення відбувається над віконними або дверними проємами.
  • Піддашок. Монтується над дверима і також призначена для захисту від погодних змін.
  • Сходи. Даний елемент використовується в тому випадку, коли цоколь знаходиться вище рівня землі.

 

Застосування даних конструкцій залежить від місця їх розміщення. Враховуючи це, виділяють два основних типи:

  • Для місць громадського користування
  • Для житлових споруд

 

Перший варіант використовується для місць з підвищеним трафіком. Це можуть бути торгові комплекси, готелі, ресторани та адміністративні будівлі і т.п.

 

Вхідні групи для приватних об’єктів є менш затребуваними, тому виконуються, як правило на запит замовника або архітектурного агентства чи дизайнера.

 

Разом з цим, з кожним роком розуміння важливості вхідних груп збільшується, що і відображається у підвищеному попиті на даний вид конструкцій.

 

На фото представлена частина вхідної групи для приватної компанії в м. Рівне. Ідея, дизайн, проектування, виробництво та монтаж від компанії КТБ-ГРУП.