Кому вентильованих фасадів?

Кому вентильованих фасадів?

Модель будівництва цього століття зосереджена на стійкості. Без відмови від дизайну та інновацій, вона спрямована на сучасні конструкції, орієнтуючись при цьому на екологічні та енергоефективні переваги.

Вентильовані фасади є важливим елементом розвитку, а сама технологія зростає разом з тенденціями до практично-соціальної модернізації фасадів. Облицювальний матеріал для фасаду є свого роду шкірою, першим елементом захисту від зовнішніх факторів навколишнього середовища.

 

Використання таких матеріалів, як керамограніт, HPL-панелі, фіброцемент забезпечує сучасну естетику різних конструкції; дає високу механічну міцність, стійкість до вітрових навантажень, захист від вологості, стійкість кольорів до ультрафіолетових променів і потребує мінімального технічного обслуговування.

 

Система вентильованого фасаду добре підходить для гігротермічної поведінки конструкції, запобігаючи нагріванню повітря в камері, яка, у свою чергу, передає теплоту конвекції в інтер'єр будівлі. Це також запобігає дифузії водяної пари з внутрішньої частини до зовнішньої частини будівлі: вологість усувається, коли вона проходить через вентиляційну камеру. Таким чином, ізоляція захищена, і вона може зробити значний внесок у приємний та здоровий внутрішній клімат.

 

Вентильовані фасади можуть бути розроблені для різних потреб енергозбереження в залежності від місця розміщення та рівня ізоляції. Будь-яка товщина ізоляції мінеральної вати може бути використана для досягнення бажаних технічних значень або у відповідності до стандартів енергозбереження. Ізоляція максимізує теплозахист будівлі, зменшуючи кількість енергії, необхідної для опалення, фасад мінімізує викиди двоокису вуглецю в системі опалення.

 

Серед переваг вентильованих фасадів

  • Задоволення сміливих дизайнерський ідей
  • Створення «дихаючого» фасаду
  • Енергозбереження
  • Швидкий монтаж
  • Практично нульове обслуговування
  • Довговічність

 

Варто сказати, що сучасний світ буде розвиватися в напрямку створення унікальних рішень фасадів і саме проекти з вентильованих фасадів вже займають та будуть займати провідні місця на ринку. Це прекрасна альтернатива «мокрим» фасадам та яскраве доповнення для світлопрозорих конструкцій.