Композитні касети для фасадів

Композитні касети для фасадів

Композитна касета на фасаді виконує відразу кілька функцій: захист від грибка, вогкості та вологи, мікроорганізмів, зайвих шумів та інших чинників. Якщо вам необхідно встановити подібну конструкцію, звертайтеся до компанії КТБ-ГРУП, де підберуть і встановлять вентильований фасад з металлокасет за розумною ціною враховуючи тип кріплення та в залежності від розгортки і кінцевого естетичного вигляду будівлі.

 

Сильні сторони касет

Даний матеріал використовується при роботі з різними будівлями, які включають в себе житлові будинки, приміщення комерційного використання, по типу торгових центрів, а також адміністративні будівлі. Якщо у вас споруда з пінобетону або іншого матеріалу, який не витримає великих навантажень, то металокасети як найкраще підійдуть для облицювання, окрім того вони захистять та укріплять такий фасад.

 

Проектування касет

При виконанні різних касет з композиту особливу увагу слід звернути на саму будівлю, технічні особливості, кількість проємів, вхідних груп. При виконанні робочого проекту на металокасети слід звернути увагу на зйомку фасаду фаховими геодезистами, виконати правильний проект і розкладку касет.

 

Перфоровані касети

Касети з перфорованого композиту, який буває з різним візерунком, наприклад, коло, овал, сітка, ромб, зірка, трикутник, півколо тощо, виконуються з листа композиту з використанням ЧПУ обладнання, методом перфорації, де візерунком служить візуалізація, яка подається у виробництво після затвердження технічних та візуальних нюансів. Ми використовуємо композитні матеріали, оскільки це дозволяє зробити складні перфоровані касети, підшити з перфорованого матеріалу козирки, прикрасити будь який офіс не тільки ззовні але і всередині. Облицювання перфорованими касетами прекрасно підійде для торговельних центрів, магазинів та ресторанів, котеджів і таунхаусів, де в першу чергу, потрібно привернути увагу людей.

Також часто всередині таких фасадів з перфорованих касет, застосовується освітлення із кріплення до основи будівлі точкових світильників.