Якісна фрезерна порізка композиту за допомогою верстата з ЧПУ

Якісна фрезерна порізка композиту за допомогою верстата з ЧПУ

Для того, щоб зробити якісну та швидку криволінійну порізку, необхідно використовувати фрезерний верстат з ЧПУ. Фрезерування на обладнанні за допомогою ЧПУ дозволяє виготовляти високоякісну і точну продукцію, наприклад АКП-касети, лайтбокси, стели, декоративні панелі і т.д. Найбільш популярним напрямком є використання композитних матеріалів для роботи з облицюванням фасадів будівель. Роботи з розкрою і фрезерування композитних матеріалів АКП (алюмінієві композитні панелі), що проволяться за допомогою верстата, значно прискорюють час здачі проекту, також, можна виготовляти будь-які нестандартні вироби.

При виготовлення лайтбоксів з композитного алюмінію для рекламних цілей, пропонуємо передові технології та наш досвід. Різка композиту за допомогою наших верстатів ЧПУ один з популярних сучасних способів для обробки матеріалів. Завдяки передовому обладнанню і кваліфікованому персоналу наша компанія готова братися за реалізацію відповідальних проектів в стислі терміни без втрати в якості.

 

Так само для обробки композитних панелей в арсеналі компанії є професійні фрезери. Для робіт безпосередньо на об'єктах, використовуються мобільні фрезери, що дозволяють з високою точністю і швидкістю здійснювати розкрій композитних касет для облицювання фасадів композитними панелями.

 

Переваги композитних матеріалів

  1. Висока міцність
  2. Відмінна зносостійкість
  3. Тривалий термін експлуатації
  4. Широка колірна гамма з заводським фарбуванням і захистом від УФ
  5. Легкий матеріал
  6. Універсальність в обробці

Використовуючи досвід компанії КТБ-ГРУП ми готові виготовити для вас конструкції будь-якої складності.

Телефонуйте: 0673606383