Як збільшити безпеку дверей та не збільшувати чек?

Як збільшити безпеку дверей та не збільшувати чек?

Пропонуємо варіант організації дверей, де можна вмістити декілька важливих параметрів:

  • додаткова безпека
  • стильний зовнішній вигляд
  • відсутність істотного збільшення вартості

 

Ви замовили двері, наприклад, для магазину. Ми можемо запропонувати наші стандартні рішення але при цьому ви маєте знати, що є дверні конструкції з петлями та штапиками розміщеними всередину (як на фото).

 

Супер варіант: ззовні двері ідеально мінімізують простір і при цьому є крутим дизайнерським рішенням як неодмінний додаток до фасаду та зберігають функцію безпеки.

Тут варто сказати, що якраз алюмінієві системи дають можливість реалізувати безліч рішень на будь-який смак та гаманець. Особливо це важливо, коли замовник орієнтується на довговічність конструкцій, а також розпочинає роботу з концептцальними дизайнерськими рішеннями. 

Дизайнер може сміливо пропонувати рішення для будь-яких розмірів проємів використовуючи алюміній як перевірений інструмент засклення та створення технічно правильних ідей, чого не можна сказати про інші профільні системи. Наші інженери за декілька хвилин аргументують переваги та доведуть ефективність використання саме алюмінію для проємів, починаючи від приватних будинків і закінчуючи складними комерційними об'єктами.

У контексті презентації рішення дверей ми хотіли зорієнтувати Вас у тому, що необхідно шукати найкращі рішення за найкращоб ціною на ринку спілкуючись не тільки з одним виробником, а хоча б розширити цю кількість до 5. Такий підхід дасть вам змогу швидко зорієнтуватися в можливостях систем, технічних рішеннях та порівняти пропозиції.

КТБ-ГРУП – рішення є завжди!

Телефонуйте: 0673645525