Фасадні та перфоровані касети з композиту

Фасадні та перфоровані касети з композиту

Фасадні касети з композиту використовуються для облицювання у вентильованих фасадах. Панелі виготовляються з досить різних матеріалів.

Панелі представлені різними розмірами, від вузьких до великогабаритних панелей. На ваш розгляд вибір різних кольорів та фактур: таблиці безлічі відтінків, імітація природних і штучних матеріалів. Фасадні касети ідеально підходять для облицювання фасадів комерційних приміщень та приватних, а також для інтер’єрних рішень.

Основною перевагою фасадних панелей є захист стін від опадів, вітру, морозів, ультрафіолету. Також це додаткова звукоізоляція, стійкість до корозії, перепадів температур, простота монтажу, який можна здійснювати в будь-яку погоду і без підготовки стін. Панелями можна облицювати весь фасад, або конкретні частини. Можна надати для застарілого будинку сучасний вигляд.

Фасадні панелі будь-яку будівлю перетворять у витвір мистецтва, створять уніклаьний дизайн та стиль.

 

Переваги фасадних касет:

  • Мала вага готового фасаду
  • Прийнятна ціна
  • Точність геометрії панелей, що виключає зайві витрати на монтаж
  • Легкість монтажу
  • Довговічність
  • Великий вибір кольорів
  • Захист стін та теплоізоляції від впливу навколишнього середовища
  • Встановлення може проводитися у будь-який час та пору року
  • Немає необхідності вирівнювати несучу стіну будівлі

 

Перфоровані фасадні касети виготовляються з алюмінієвого алюмінієвого композиту і застосовуються також для вентильованих фасадних систем. За допомогою перфорованих панелей можна зробити будь-який фасад 100% унікальним та неповторним. Для інтерєрного облицювання приміщень перфоровані касети використовують в перегородках, стелажах, підвісних стелях тощо.

Перфоровані касети досить прості в монтажі і відкривають широкі можливості для дизайнерів та архітекторів. Для максимального перетворення будівлі, фасад якої реконструюється або створюється можна застосувати світлотіні та підсвічування, яке ефектно виглядає. Касети можуть бути пофарбовані в різні відтінки.

Широкий асортимент відтінків і перфорована фактура дозволяють створювати будь що, оскільки касети відмінно підходять під будь-які форми будівлі. Касети можна поєднувати і з іншими матеріалами, такими як HPL, термодеревина тощо.

Панелі не деформуються при зміні температур та не схильні до корозії. Касети досить прості в догляді – можна просто провести час від часу вологе прибирання.

Розробку касетного проекту та монтажні роботи рекомендуємо замовляти в одній компанії. Інженери детально спроектують всі елементи, врахують всі нюанси, опираючись на розміри та форму елементів будівлі, а монтажники в свою чергу якісно встановлять фасадне рішення.