Дерево для облицювання фасаду

Дерево для облицювання фасаду

Термодеревина – модифікована деревина нового покоління, справжнє відкриття сучасного будівельного ринку для покупців, матеріал, який широко застосовується в створенні фасадів. Така популярність обумовлена ​​безліччю достоїнств даного матеріалу, серед яких натуральність, естетичність, міцність.

Сама наявність «термо» в назві даного матеріалу говорить про те, що він пройшов через термічну обробку, яка зробила його практично вічним. Переваги термодеревини полягають у тому, що вона ніколи не втратить свою геометричну форму, не потріскається, не розсохнеться, не почне скрипіти, не покоробиться протягом багатьох років. Навіть якщо через термообробку пройде звичайна сосна, вона отримає незвичайні властивості та зможе бездоганно прослужити.

На відміну від звичайного дерева, термодеревина проявляє велику стійкість до впливу опадів, надмірної вологості та інших природних примх. Термообробка робить поверхню дерева більш щільною, тому створюється перешкода для проникнення вологи в її структуру. Крім того, термообробка сприяє зміні складу термодеревини: зникають мікроелементи сахарози. Все це сприяє тому, що мікроорганізми і різні грибки, бактерицидні організми і шкідники гинуть, а термодерево не піддається гниттю та виникненню цвілі.

 

Отже про переваги термодеревини для фасадів:

• Термо оброблена фасадна дошка набуває унікальних властивостей, чудової текстури і навіть прості породи деревини виглядають як дорогі елітні. Ми вже наводили приклад із сосною. У фасадної дошки дуже низький коефіцієнт поглинання води, і тому вона зовсім не боїться вологи.

• Така деревина має благородний відтінок, з яскраво вираженим деревним малюнком. Її поверхня при цьому, не вимагає фінішної обробки.

• Висока щільність, надана в процесі виробництва, забезпечує деревині не тільки стійкість до вологи але і захищає дошку від набухання та розтріскування. Фасадне покриття зберігає форму, не боїться навіть таких природних впливів, як сильний вітер, град.

• Завдяки термовпливу дошка набуває імунітету до мікроорганізмів і комах, стає нецікавою гризунам.

І ще: поверхня фасадної дошки не схильна до вигоряння під впливом ультрафіолетових променів, а значить, не відбувається зміни початкового кольору матеріалу.

 

Як випливає з усього вищесказаного, термодеревина позбавлена ​​всіх тих проблем, які притаманні необробленому дереву.

 

Кріплення фасадних дошок може бути наскрізним, яке здійснюється за допомогою декоративних шурупів. Другий спосіб передбачає приховане кріплення за допомогою металевих пластин.

 

Зовнішня декоративне облицювання фасадної дошкою прекрасно поєднується і з іншими видами матеріалів, наприклад, керамогранітом, композитом або фіброцементом.