БАЛКОНИ ТА ЛОДЖІЇ З ПРОФІЛЮ ALT100

БАЛКОНИ ТА ЛОДЖІЇ З ПРОФІЛЮ ALT100

Рами балконного скління ALT 100 – серія алюмінієвих профілів, призначених для скління балконів та лоджій. Система включає профілі для виготовлення конструкцій розсувного, розпашного і глухого скління. Всі вони можуть комбінуватися один з одним за допомогою кутових перехідників та з'єднувачів.

   Конструкція виробу являє собою прямокутну раму монтажною глибиною 60 мм, по направляючим якої за допомогою роликів рухаються стулки. Конструкція роликів дозволяє регулювати положення стулки по висоті і забезпечує плавний хід. Стики між стулками ущільнюються щітковим ущільнювачем, наявність якого забезпечує захист від зовнішніх впливів і запобігає деренчанню. Видима ширина профілю стулок становить 50 мм.

   Спеціальні обмежувачі переміщення стулки вгору виключають ймовірність її випадання при поривах вітру. Для забезпечення безпеки передбачена клямка, що блокує стулки в закритому вигляді. Кількість стулок у конструкції може варіюватися в залежності від ширини і висоти необхідного скління.

   Система проста для збору та встановлення. В розсувній частині профіль рами і стулок зарізається під кутом 90°.

   Даний профіль також дозволяє виготовляти внутрішні дверні конструкції (розсувні двері), інтер’єрні перегородки, тераси та ін.
 

Характеристики:
  • Алюмінієві профілі: Сплав AlMg0,7Si 6063 стан Т6
  • Ущільнювачі: Синтетичний каучук EPDM по нормам DIN 7863
  • З’єднування: З'єднувальні кутові деталі з алюмінієвого сплаву, самонарізні гвинти зі сталі
  • Способи покриття: Порошкове покриття поліефірними фарбами, відповідне вимогам Qualicoat, вибір кольору за шкалою RAL; анодування в 14 кольорах, що відповідає вимогам Qualanod
 
Телефонуйте: 0673645525