Алюміній стійкий та не іржавіє

Алюміній стійкий та не іржавіє

Алюмінієві двері, вікна та розсувні системи мають високий коефіцієнт довговічності, оскільки матеріал стійкий до корозії та не іржавіє.


Завдяки спеціальній обробці поверхні, алюмінієві конструкції зберігають свої властивості, працездатність та естетику протягом усього життя. 


Якщо ви живете в прибережних зонах або в межах Карпат, де найбільше відчувається вплив навколишнього середовища або атмосферних опадів, то алюміній продовжуватиме приносити вам повернення вкладених інвестицій.


Якщо ви живете в районах з високими вітровими навантаженнями, алюміній, будучи структурно міцним матеріалом, буде мати ряд переваг над деревиною.


Також важливим елементом, який буде помітно відчуватися, це вплив ультрафіолетового випромінювання, тобто сонячних променів на стійкість кольору профілю. У звичайних системах з ПВХ чи дерева протягом декількох років буде відчутним ефект вигоряння матеріалів. На противагу цьому, алюмінієвий профіль протягом десятиліть буде нагадувати про зроблений завчасно правильний вибір.


Ці атрибути роблять алюміній правильним вибором для вхідних дверей, вікон чи розсувних систем.