АЛЮМІНІЄВІ РОЗСУВНІ СИСТЕМИ «ГАРМОШКА»

АЛЮМІНІЄВІ РОЗСУВНІ СИСТЕМИ «ГАРМОШКА»

Дані системи використовуються для створення масштабних конструкцій з максимально допустимим розміром стулок. Застосовуються для скління зимових садів, терас, басейнів і багатьох інших приміщень. Така система може замінити, наприклад, одну зі стін спальні або вітальні, зробивши її більш світлою та просторою.

 

Двері типу "гармошка" це єдина конструкція серед розсувних систем, яка дозволяє відкрити отвір на 90% (решта простору займають складені стулки). Збірані такі двері, як правило, з 3-8 стулок, які в складеному стані можна монтувати як всередині, так і зовні приміщення, що дозволяє раціонально використовувати простір. У закритому положенні в дверях "гармошки" можна використовувати тільки одну стулку без задіяння інших. Це дуже зручно, наприклад, в зимовий час у зовнішній конструкції, щоб мінімізувати потрапляння холодного повітря в приміщення.

 

Двері "гармошки" є дуже герметичною конструкцією. До того ж, дана конструкція забезпечує прекрасну теплоізоляцію (вибирається тепло ізолюючий поріг і енергозберігаючий склопакет).

 

Для зовнішнього скління «гармошки» використовуються, як правило, для скління виходів на тераси і веранди, в зимові сади та в басейни. Влітку отвір повністю відкривається, об'єднуючи приміщення в будинку з навколишнім середовищем і створює відчуття відкритого простору. Таким же чином «гармошка» може використовуватися для кафе та ресторанів, коли в теплу пору року заклад об'єднується в єдине приміщення з літнім майданчиком. Крім того, досить зручно використовувати двері- "гармошки" в автосалонах. Автомобіль прекрасно проходить через відкритий отвір.

 

Всередині приміщення двері- "гармошка" можуть виконувати роль перегородки. Вони можуть розділяти між собою кімнати в будинку або різні приміщення в офісі, забезпечуючи прекрасну шумоізоляцію, а при застосуванні непрозорого скла ще й захист від не бажаних очей. У відкритому стані вони будуть об'єднувати приміщення в єдине ціле. А застосування спеціального низького порогу в рівень з підлогою, візуально приховає бар'єр між приміщеннями. І забезпечить зручність та безпеку користування дверима, особливо для людей з обмеженими можливостями.

 

   Алюмінієвий профіль для дверей "гармошка" може бути пофарбований в будь-який колір RAL або декорований "під дерево". Дверна фурнітура також фарбується по палітрі RAL відповідно до кольору всієї конструкції. Для скління таких дверей може бути обраний будь-який тип скла з будь-яким типом обробки (художній піскоструй, гравіювання, фотодрук і т.п.). Все це допоможе не тільки спроектувати зручну і функціональну конструкцію, але й зробити її стильним і неповторним елементом Вашого фасаду або інтер'єру.

 

КТБ-ГРУП – завжди необхідні рішення «під рукою»!