Пергола Класік

Перголи Alto розроблені спеціально для облаштування зон відпочинку. Це всесезонні сонцезахисні системи террасного типу підвищеної вітростійкості (витримують пориви до 6-ти балів за шкалою Бофорта). Пергольні системи ALTO - це моторизовані модульні конструкції, які використовуються для затінення і розширення простору. Перголи складаються з несучих конструкцій, виконаних з алюмінію і сталі, забарвлених методом порошкового фарбування, і зсувного тенту. Перголи мають високий ступінь захисту від дощу і стійкість до сильного вітру (до 50 км / ч).

Дані пергольні системи застосовуються як в якості прибудови до будинку, так і у вигляді окремої споруди. Полотно пергол із спеціального ПВХ не підтримує горіння, виконано з армуючим шаром «Blackout» і, завдяки цьому, нижня сторона полотна практично не нагрівається на сонці. Максимальна ширина конструкції - до 12 м., винос - до 8 м., причому ця площа (96 м. Кв.) Закривається одним суцільним полотном.

ALTO-500 пергола базова

Базова пергола з витонченим дизайном, максимальний виступ без бічних балок 5000 мм. Застосування бічних балок дозволяє робити конструкції з виносом до 6000 мм. Перетин стійок - 80х110 мм., Перетин треку - 60х120 мм.

ALTO-800 пергола посилена

Посилена пергола з класичним строгим дизайном, максимальний виступ 8000 мм. Перетин стійок - 110х140 мм., Перетин треку - 100х150 мм.

Ширина min/max [mm]:

 до 12000

Виступ [mm]:

 до 8000 

Полотно

Serge Ferrari PVC Blackout (трехслойный ПВХ)

Управління

Автоматичне - Somfy RTS

Колір:

Фарбування в будь-який колір по каталогу RAL