Пергола Bioclimatic

Дана система ідеально підходить для будь-якого будинку і відмінно себе рекомендує за різних погодніх умов цілий рік. Біокліматичні перголи є правильним рішенням для захисту на відкритих майданчиках. Біокліматичні перголи представляють собою систему з нахиленими ламелями, які обертаються, тому дозволяють регулювати сонячне світло і повітряний потік . Алюмінієві ламелі, які складають дах системи є механізованими і можуть обертатися від горизонтального положення (закрите) до вертикального (відкрите), в межах від 0 ° до 176 °

Перголи Bioclimatic з поворотними ламелямі- це блискуча альтернатива звичайним світлозахисними системам і тканинним навісів. Тераси цього типу - це витончений і багатофункціональний захист від атмосферних явищ, що гарантує комфортну роботу і відпочинок кожен день. Перголи з поворотними ламелями в будинку або офісі можна використовувати при будь-яких погодних і температурних умовах, протягом усього року.

Перголи Bioclimatic на 98% складаються з алюмінію. Завдяки винятковому дизайну, перголи Bioclimatic здатні адаптуватися до будь-якого стилю, розширюючи простір Вашого патіо, саду, балкона, басейну або СПА.

Жалюзі регулюються від 0 ° (закрите положення) до 176 ° (відкрите положення). Керуються  за допомогою електродвигуна, що регулює рівень затемнення і так само рівень повітропроникності. Коли жалюзі повністю закриті, вони формують єдину поверхню, яка забезпечує захист від сонця, дощу і вітру. Зручне і функціональне простір стає реальністю.