Панорамні ворота AluPro (ALUTECH)

У панорамних воротах серії AluPro втілені всі найважливіші якості та новітні тенденції, представлені на ринку секційних воріт: чудова функціональність, широкий розмірний ряд, різноманітна колірна гамма. Панорамні ворота серіі AluPro відповідають сучасним вимогам до дизайнерського оформлення, міцності і довговічності експлуатації, забезпечуючи при цьому відмінну тепло- і звукоізоляцію. Різноманіття варіантів виконання воріт дозволяє підібрати оптимальне рішення для кожного об'єкта.

Панорамні ворота АЛЮТЕХ AluPro АЛП - відмінне рішення для інтенсивної щоденної експлуатації.

АЛП - Полотно воріт цілком складається з панорамних панелей, які мають однакову висоту і ширину. У панорамних воротах AluPro використовуються панелі з склінням 26 і 3 мм.

Композитні сендвіч-панелі можуть поєднуватися з акриловим склінням в різних комбінаціях (як ексклюзивне рішення для панорамних воріт).

АЛПС- Нижня панель - сталева сендвіч-панель з малюнком мікрохвиля або горизонтальний гофр S-типу і тисненням woodgrain. Всі інші панелі - панорамні з склінням 26 і 30мм

Всі панорамні панелі мають однакову ширину і висоту.
У складі воріт з типом полотна ПО одна або декілька секцій - панорамні (за винятком верхньої і нижньої), решта виготовляються з сендвіч-панелей. Використання панорамних панелей забезпечує природне освітлення будівлі.
У складі воріт застосовуються сендвіч-панелі з малюнком мікрохвиля або S-гофр з тисненням woodgrain. 

 

Виробник: Alutech

Тип воріт: секційні

Матеріал воріт: алюміній

Тип профілю/панелей AluPro

Заповнення: однотонне

Управління воротами: автоматичне, ручне

Ширина: 2125...7000 мм

Висота: 2085...6000 мм

Колір полотна: RAL9016/яскраво-білий

Опції: хвіртка, кріпильний комплект, фарбування по палітрі RAL

Країна виробник: Білорусія